Джеймс Квінсі був обраний чотирнадцятим головою правління компанії Coca-Cola і тим самим став наступником Мухтара Кента, який планує вийти на пенсію у квітні після багаторічної кар’єри в Coca-Cola, яка розпочалася 1978 року.

Квінсі, який обіймає посади президента й головного виконавчого директора, займе пост голови правління компанії після щорічної зустрічі у квітні 2019 року. Відтоді він буде виконувати обов’язки голови та виконавчого директора. Як повідомлялося раніше, Браян Сміт стане президентом і головним операційним директором компанії з 1 січня 2019 року.

Кент залишатиметься головою правління компанії до щорічної зустрічі 2019 року, однак, він не висуватиметься на цей пост повторно. Кент був головою правління і головним виконавчим директором Coca-Cola з 2009 до 2017 року, і далі обіймав посаду голови правління після того, як Квінсі став головним виконавчим директором компанії.

Мухтар Кент

«Одне з найважливіших завдань голови — забезпечення надійного плану успішної наступності керівництва», — сказав Кент. — «Мені дуже приємно, що правління обрало Джеймса головою. Він є саме тим лідером, який підніме Coca-Cola на наступний рівень та проведе компанію через наступне десятиліття».

Нанн піде у відставку

Компанія також оголосила про те, що Сем Нанн не буде повторно висувати свою кандидатуру під час щорічної зустрічі 2019 року і тим самим закінчить 22-річне перебування на посаді директора Coca-Cola. Нанн, колишній сенатор США, який представляв штат Джорджія з 1972 до 1996 року, виконував обов’язки члена правління Coca-Cola у часи великих змін, зокрема, успішного переходу посади генерального директора від Кента до Квінсі в травні 2017 року та швидкої диверсифікації портфеля напоїв компанії.

Рада обрала Марію-Елену «Мел» Лаґомасіно наступницею Нанна на посаді провідного незалежного директора. Лаґомасіно приєдналася до правління Coca-Cola 2008 року.

Джеймс Квінсі й Марія-Елена Лаґомасіно обіймуть нові позиції за умови, що їх переоберуть директорами на щорічній зустрічі 2019 року.

«Для мене честь очолювати правління компанії», — сказав Джеймс Квінсі. — «Я ціную роки наставництва, залученя та поради, які давав мені Мухтар. Я також приєднуюся до решти директорів і дякую Семові за його багаторічну працю, і з нетерпінням чекаю співпраці з Мел, яка заступає на посаду провідного незалежного директора».