Друзі, ділимося радістю — Coca-Cola Journey отримав Гран-прі на конкурсі корпоративних медіа України! І це ще раз підтверджує, що ми обрали вірний напрямок нашої подорожі.  

Про конкурс

Цей конкурс вже 11 років поспіль проводить Асоціація корпоративних медіа України, громадська організація, що об’єднує професіоналів у сферах маркетингу, PR, журналістики та реклами.

Цього року в конкурсі «Краще корпоративне медіа України» взяло участь 108 проектів (до прикладу, минулого року — 85).

Разом з Journey Гран-прі також отримали проекти таких компаній, як ПУМБ, Interpipe, «Нова пошта», клініка ISIDA, «Брокард Україна», «Нафтогаз України», Credit Agricole Банк,  lifecell та інші.

Coca-Cola Journey відзначили на конкурсі корпоративних медіа

Наша нагорода! Фото: Coca-Cola Journey 

До складу журі увійшли експерти у сфері маркетингових комунікацій, видавці та PR-спеціалісти.

«Хочу відзначити важливу, на мій погляд, задачу, з якою впоралися представлені конкурсні проекти. Перш за все, їм вдалося сформувати довіру до компанії різних цільових аудиторій», — зазначила Оксана Тодорова, президент Асоціації корпоративних медіа України.

До речі, минулого року на цьому ж конкурсі «Кока-Кола Беверіджиз Україна» здобула одразу три нагороди. Так, звіт з соціальної відповідальності компанії отримав Гран-прі конкурсу за потужний внесок у формування нових стандартів якості корпоративних медіа, бездоганний стиль і дизайн. Корпоративне видання для співробітників «Наше коло» відзначили бронзою за потужну мотиваційну функцію, професійний контент і оформлення.

Разом з тим, телеканал «Перший Діловий» нагородив спеціальною відзнакою корпоративний фільм «Будуймо разом квітучу Україну» за вагомий внесок у формування образу соціально-відповідальної компанії.

Цього ж року компанія «Кока-Кола Україна Лімітед» отримала нагороду саме за корпоративне медіа, наш Journey!

Про Coca-Cola Journey

Власний медіа-ресурс The Coca-Cola Company запустила в 2012 році, а в 2013 Journey з’явився в Україні. На сьогодні Coca-Cola Journey працює більше ніж в 20 країнах.

Coca-Cola Journey відзначили на конкурсі корпоративних медіа

І Journey, який був створений як внутрішній інформаційний ресурс для співробітників, згодом перетворився на мультимедійне видання.

Ми публікуємо корпоративні новини, інтерв’ю з представниками компанії, а також цікаві та пізнавальні статті на різні теми. Ми створюємо живий журнал, який не друкує мертві звіти, а розмовляє з читачами, ділиться досягненнями та інколи навіть секретами бренду.

«Якби ми розглядали Journey тільки як платформу для зв'язків з громадськістю, ми б зазнали невдачі, — говорить Бен Дойч, віце-президентом Coca-Cola з корпоративних комунікацій — Наша мета полягає в тому, щоб продовжувати розширювати межі платформи і завойовувати довіру читачів, надаючи їм цікавий і корисний контент».

Завдяки Journey ви можете більше дізнатися про цікаві факти з історії Coca-Cola, наприклад, про те, чому напій став червоним чи коли баночка Coca-Cola потрапила у космос. Ми також розповідаємо про важливі проекти, які ми започатковуємо чи підтримуємо, щоб допомагати іншим та змінювати світ на краще. Про те, наприклад, як компанія відновлює всю використану воду.  

Coca-Cola Journey відзначили на конкурсі корпоративних медіа

На сторінках Journey можна познайомитися ближче з головними обличчями компанії: прочитати про історію успіху операційного директора Джеймса Квінсі чи отримати поради від CEO Coca-Cola Мухтара Кента. Також тут ви знайдете останні новини про нові етикетки чи новорічні акції.

І суть у тому, що Journey пише не лише про компанію, а й про її цінності, не лише про Coca-Cola, а й про тих, хто її любить. Тому ми також розповідаємо історії, ми радимо вам хороші фільми та корисні книжки, ми підбираємо для вас рецепти смачних страв та нопоїв, складаємо гіди з улюбленими місцями для подорожей та відпочинку. Ми ділимося найкращим, ми нагадуємо, що життя треба наповнювати особливими моментами!

Насамкінець зазначимо, що Journey отримав свою назву завдяки вислову «Успіх — це не сама мета, а подорож до неї». Тому ми продовжуємо свою подорож і дякуємо всім, хто приєднується!