Літо, на жаль, завершилося, а теплі спогади ще лишилися. Ось вам сонячні привіти від щасливчиків, що виграли подорож, взявши участь в акції “Відкрий літо” з Coca-Cola.

Кіпр

Владислав Коковихін

Несподівано для себе виграв подорож від Coca-Cola. Уже через два дні після повідомлення про перемогу забрав свій сертифікат та поїхав до турагенції уточнювати деталі. Наступного дня попросив підібрати варіанти поїздки на Кіпр і вже за кілька годин отримав пропозиції. Так що за п’ять днів ми полетіли на Кіпр на три дні.

Готель був шикарним, дякую турагенції Art Of Mice за відмінну оргнанізацію поїздки! Та, звісно, компанії "Кока-Кола" — за такий приємний подарунок.

Олеся Леськів

Величезне дякую компанії "Кока-Кола" за чудовий подарунок — подорож на двох! Кожного року беру участь у ваших акціях! У колекції вже є пляжний рушник, футболка, безліч бокалів, і ось цього літа мене знову чекав черговий сюрприз. За декілька днів після виграшу у мене було заплановане весілля, так що це було просто нереальне співпадіння.

Серед запропонованих варіантів обрали подорож до Кіпру. Отримали безліч неймовірних вражень, емоції переповнюють ще досі. Велике дякую всій компанії “Кока-Кола”, ви — супер!

Італія

Сергій Грива

Будучі людною, яка навіть у безпрограшній лотереї примудряється нічого не виграти, я дуже здивувався, коли отримав повідомлення про виграш в акції “Відкрий літо”. Забрав сертифікат та звернувся до турагенції. Із запропонованих варіантів найбільше імпонувала Італія. Давно хотілося поїхати, та все не виходило.

Щоб отримати максимум від поїздки, звернувся з проханням змістити дату від’їзду на кілька днів — все швидко вирішилося. Переліт та проживанні у Римі забезпечив мені подарунок від  Coca-Cola, а свої додаткові дні в Італії я вирішив провести в Мілані — купив квиток на потяг та забронював житло.

Я підготувався, заздалегідь придбав квитки до Колізею, Форуму та інших знакових місць, що врятувало мене від черг в спеку. У Мілані побували в San Siro та Casa Milan. Побачити футбольні трофеї, золоті м’ячі (звичайно ж, Шевченко) — дорогого вартує! Дякую компанії “Кока-Кола” за такі емоції.

Іспанія

Ельміра Фурманська

Чесно кажучи, коли мені зателефонували з компанії “Кока-Кола” та сказали, що я виграла подорож, я не повірила. Але ось я вже повернулася з Іспанії та хочу щиро подякувати за таку чудову можливість. Чудово, що в нас час є чесні акції, де можна виграти такі призи. Взагалі я завжди беру участь в акціях Coca-Cola, але саме ця дійсно відкрила та зробила моє літо! Дякую. 

Буковель

Марина Олефіренко

Отримала багато задоволення! Готель був класним, обслуговування відмінним, атмосфера приємною. Дякую “Кока-Кола” за шанс побувати серед такої краси.