День Києва ‒ це завжди драйв і яскравий калейдоскоп подій. Однак цього року очікується щось грандіозне. Стільки заходів на вихідних, що лише тримайся! Тож, якщо хочеш тиші,  краще поїхати кудись за місто. А якщо бажаєш опинитись у вихорі свята і відчути життя на повну, тоді читай програму заходів святкування Дня Києва.

Арт-Фестиваль That's Wassup

Малюєш, але не художник? Робиш значки, наклейки, хендмейд? Тоді тобі на фестиваль дисоціативної творчості That`s Wassup. Для розуміння, дисоціативне ‒ це мистецтво, в якому немає типового ряду асоціацій. На фестивалі ти дізнаєшся, що таке art exchange, зможеш зробити тату, подивитись на фантазійні інсталяції та багато іншого. Приходь, буде гаряче!

Коли: 27-28 травня, 12.00-22.00
Де: M17, вул. Антоновича, 102-104

Свято квітів і танцю на Софії

Готові закружляти у вальсі? З 26 по 28 травня на тебе чекає феєрія квітів і танцю у самому серці столиці на Софійській площі. А ще виступ естрадно-симфонічного оркестру України, танцювальні номери від бальних та хореографічних колективів і майстер-клас по запальному аргентинському танго.

Коли: 26 травня − день танго, 27 травня − день вальсу, 28 травня − день українського танцю о 18.00.

Сімейне свято KyivWeekendFest

Майстер-класи з гончарства, ковальства, лозоплетіння і навіть розпису керамічних дзвіночків, а також справжні козацькі розваги і покази української етно-моди у супроводі фольклорних рок-груп. Все це чекає на тебе на сімейному фестивалі KyivWeekendFest. Проводиться захід вже другий рік поспіль.

Коли: 27 травня
Де: Київська Фортеця

Міжнародна велогонка RaceHorizonPark2017

Ця спортивна подія світового масштабу буде тривати 3 дні. Але централь гонкою стане Horizon Park Race Maidan, що відбудеться 27 травня на Хрещатику біля Київської міської адміністрації. А в неділю, після професійної гонки у Солом’янському районі, почнеться Відкритий кубок Києва, в якому зможуть взяти участь усі, хто мають ліцензію

Федерації велоспорту України.
Коли: з 26 по 28 травня.

Фестиваль бойових мистецтв Kshatra-Fest

Чи можливо об’єднати на одному майданчику найрізноманітніші види єдиноборств з усього світу? Звісно! Приходь і переконайся. На фестивалі ти зможеш побачити виступи різноманітних шкіл бойових мистецтв, поспілкуватись з найкращими київськими тренерами та взяти участь у майстер-класах. І, можливо, знайдеш собі заняття до вподоби.

Коли: 28 травня з 14.00
Де: парк «Феофанія»

Вітрильна регата

Сонце, вітер і білі вітрила. Регата на воді – це неймовірно яскраве спортивне видовище. Очікується більше 40 спортивних вітрильних суден з відомими яхтсменами, професіоналами та любителями вітрильного спорту. Ти відчуєш справжній азарт змагань та радість від перемоги разом з учасниками перегонів на воді.

Коли: з 9.30 27 травня до 15.00 28 травня,
Де: біля Київського річкового вокзалу (м. Поштова площа, причал №6).

Змагання з вейкбордингу Kyiv Spring Challenge

Що може бути більш захоплюючим, ніж вейкбординг! На це можна дивитися годинами. І у тебе є така можливість – на вихідних відбудуться перші змагання з цього виду спорту.

Коли: 27 травня, з 10.00
Де: Парк Дружби народів, «Екстрим-парк».

Суботня толока в IZONE

Якщо бажаєш попрацювати у компанії, приходь в IZONE допомагати приводити територію до ладу. У програмі: прибирання сміття, підрізання кущів. А підкріпити сили організатори пропонують на спільному пікніку. IZONE пригостить тебе напоями, а їжу бери з собою і пригощай друзів.

Коли: 27 травня, 12.00
Де: подвір’ я IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8

Пробіг під каштанами

Той самий, традиційний, який проводиться вже в 25-те. Пробігтися центром міста можуть дорослі та діти, професійні спортсмени та аматори - усі, хто забажає! Чи, принаймні, можна прийти повболівати за друзів.

Коли: 28 травня, 10:00
Де: Михайлівська площа