Цьому року 27 травня, на яке припадає День Києва, перенасичене подіями. Окрім Дня народження столиці в цю неділю святкують Трійцю та закриття футбольного турніру Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. І як тут все встигнути! Тому обирайте, що вам ближче: спорт, прогулянки чи масові гуляння.

Співаючи, танцюючи

В цей день в серці столиці відбудеться грандіозна концертна програма з нагоди святкування Дня Києва та закриття футбольного турніру Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Заплановані виступи оркестрів і співочих хорів, шоу маршових барабанів і цимбал, вокальні та танцювальні флешмоби, а також безліч цікавих сюрпризів. Захід буде проходити з 13 до 21.00 на майданчику Фестиваля поруч із КМДА. А кульмінацією святкового дійства стане масштабний вокальний флешмоб – виконання гімну Ліги Чемпіонів в супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів України і яскравого світового шоу на великих екранах.

На прогулянці

Якщо ж захочеться опинитись подалі від метушні, можна прогулятися по Володимирській гірці: оновлений парк планують відкрити саме до Дня міста. А перед цим зайдіть в Український дім, щоб спробувати різні види найсмачнішого солодкого лакомства на «Фестивалі морозива».

Кого тягне поближче до природи, то радимо поїхати на ВДНГ, де 25-27 травня проходитиме Фестиваль українського крафтового пива Craft Beer Fest. Чи в Пирогове ‒ там в рамках святкування Дня Києва традиційно проводять фестиваль повітряних зміїв «Змієрія». А у парку «Феофанія» на День Києва можна відвідати фестиваль бойових мистецтв. Організатори обіцяють показові виступи з айкідо та історичного фехтування, відкриті для участі тренування і консультації кращих столичних тренерів.

День Києва

По-спортивному

Улюблений киянами традиційний «Пробіг під каштанами», який давно асоціюється з Днем Києва, переноситься аж на 3 червня. Як і міжнародні змагання з велоспорту. В цьому році Race Horizon Park в зв'язку з проведенням в столиці фіналу Ліги чемпіонів стартує пізніше – 1-3 червня. Вже відомо, що у гонках візьмуть участь близько 200 спортсменів-професіоналів. До речі, велогонка Race Horizon Park цього року пройде в сьомий раз.

І це зовсім не повний перелік всього, що планується на свята. А ще парусні гонки, фестиваль гончарства, художні виставки та арт-покази. Тож, готуйтеся до яскравого калейдоскопу подій.