Стильні і агресивні будови зі скла і бетону, висотні багатоповерхівки, гучні автомобільні траси відсилають нас у Київ майбутнього. Але є й інший Київ – з алеями і парками, оглядовими майданчиками і загадковими будівлями. Місту вдається зберігати свої культові місця: Володимирська гірка, Будинок з химерами, Маріїнський парк… Є і нові об’єкти, наприклад, казкова Пейзажна алея з чудовими лавками і веселими котами. Зустрінься з друзями у ці вихідні і поринь у той колишній Київ із сучасним обличчям. Цікаві екскурсії, що відкривають найпотаємніші місця столиці, стануть вам у пригоді.

«Соціальні мережі старого Києва»

Тільки уяви, як раніше люди жили без соцмереж? Що їх поєднувало? Як вони спілкувались? Про все це ти можеш дізнатися під час екскурсії.  А допоможуть тобі київські локації та кияни-легенди, котрі, без сумніву, мали б свої сторінки та профілі ще до того, як це стало трендом.

Маршрут буде проходити від Софійської площі по вулицях Володимирська, Золотоворітська, Богдана Хмельницького, Терещенківська та закінчиться на Хрещатику.

Організатор: Киевский КОД

Дата: 4.11

«Київський Париж»

Екскурсія для тих, хто втомився від проблем і повсякденної метушні та прагне романтики. Під час цієї маленької мандрівки ти дізнаєшся все про найкрасивішу вулицю столиці, де зберіглася палацова архітектура в стилі віденського модерну. Англійці називали її «Пікаділлі», італійці – «Маленькою Флоренцією», а кияни – «Маленьким Парижем». Під час екскурсії ти почуєш дивовижні історії про власників будинків і архітекторів, які створили ці кам’яні легенди, та побачиш цю красу.

Організатор: Киев - мой любимый город

Дата: 3.11

«Школа по-київськи»

Якими були школи минулого? Які школи зараз? Під час екскурсії ти зможеш знову зануритися в шкільну атмосферу з іграми, спорами, улюбленими і нелюбимими вчителями. Дізнаєшся, в якій школі був карцер, де отримували шкільну освіту майбутні оперні співачки, відвідаєш першу київську гімназію і Будинок учителя. Буде дуже цікаво. Враження неймовірні!

Організатор: Інтересний Київ

Дата: 2.11

«Таємниці київської Швейцарії»

У ХІХ столітті цю місцевість називали «Швейцарією». Зелені пагорби захоплювали своєю красою і крутими схилами, по яких звивалися стежки. Глибокі яри, низенькі старі будиночки, розлогі дерева вабили художників, що любили збиратися на схилах пагорбів. Їх приваблювали не лише шикарні пейзажі, але і яскраве сонячне світло. Під час екскурсії ти поринеш в історії минулого, побачиш таємничі місця: будинок-привид, містичний садок і замок Кащея.

Дата: 4.11