25 років тому компанія Coca-Cola стала одним із перших іноземних інвесторів на ринку України, молодої держави, що лише нещодавно стала незалежною. Відразу ж після цього інші компанії, особливо американські, послідували нашому успішному прикладу та розпочали тут свою діяльність. Тому 2017 рік є знаковим для багатьох організацій та компаній України.

Варто зазначити, що цього року Сполучені Штати Америки та Україна відзначають 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами. Кока-Кола є однією з тих успішних історій, яка демонструє вражаючі результати в Україні за останню чверть століття. Доказом цього є результати дослідження соціально-економічного впливу Системи Компаній Кока-Кола в Україні.

«Обрахований економічний ефект ми називаємо «Ефект 12», що означає, що кожна гривня доданої вартості Кока-Кола генерує близько 12 додаткових гривень для української економіки», - розповів Константінос Спанудіс, Генеральний директор Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Американський Посол позитивно оцінила багаторічну діяльність Системи Компаній в Україні. «Успіх заводу Кока-Кола є яскравим прикладом міцних ділових взаємин між нашими країнами», - підкреслила Марі Йованович.

Пані Посол у супроводі керівництва заводу ознайомилася з процесом виробництва напоїв Кока-Кола в Україні та технологічними інноваціями, які активно застосовуються на підприємстві. Зокрема, гості оглянули квадрогенераційний завод Кока-Кола Беверіджиз Україна, що робить виробництво незалежним від зовнішнього постачання електроенергії та забезпечує його потреби у вуглекислому газі та енергії тепла й холоду. Також під час робочого засідання були обговорені досягнення Системи Компаній Кока-Кола та сучасний стан поводження з відходами в Україні.

Пані Посол також відвідала Музей Кока-Кола, де співробітники компанії мали можливість зробити кілька знімків разом з Марі Йованович.

Такі моменти додають віри у те, що майбутні досягнення Coca-Cola принесуть Україні ще більше користі.