Ідеальна пляшка, яка тримає тепло і холод, має зручний об’єм, і космічний дизайн з логотипом улюбленого бренду – що це, фантастика? Ні! Вона існує. І Coca-Cola вже навіть запустила її в продаж в деяких країнах Європи.

Коли компанія Elite, що виробляє тренажери і аксесуари для велосипедистів, запропонувала конкурс на кращий дизайн пляшки з символікою Coca-Cola, вона навіть не очікувала такого ажіотажу. 400 конкурсантів з усього світу змагалися на краудсорсінг-платформі Desall за право створити нову пляшку і отримати нагороду в розмірі 3 000 євро.

За умовами конкурсу треба було спроектувати нову металеву пляшку Coca-Cola, аби вона відповідала наступним критеріям: вміщувати мінімум півлітра води; легко відкривати і закривати; не бути важкою, але залишатися зручною для використання як в приміщенні, так і на вулиці.

Перемога, слава і гроші дістались молодому італійському дизайнеру Томмазо Сеск (Tommaso Ceschi). М'які лінії і благородний метал – саме такий дизайн підкорив суддів. Томмазо розробив пляшку об'ємом 550 мл з матового алюмінію, що зберігає напої гарячими та холодними. Завдяки чому ти зможеш не тільки освіжитися Coca-Cola влітку, а й зігрітися чаєм в зимові холоди.

Італійський дизайнер Томмазо Сеск створив оригінальний дизайн для пляшки з логотипом Coca-Cola

Від червоного до зеленого

Кожен напій Coca-Cola має свій фірмовий смак і колір. Тому дизайнер запропонував зробити зовнішній вид пляшки в одному з чотирьох кольорів: класичний червоний, сріблястий – для Coca-Cola Light, глибокий чорний для Coca-Cola Zero і соковито-зелений – для Coca-Cola Life c рослинним замінником цукру – стевією.

Кожен напій Coca-Cola має свій фірмовий смак і колір

Але це ще не всі брендові фішки. Хайпово виглядає сама металева поверхня. Нерівності на ній стилізовані під бульбашки. Це не лише натяк на шипучий культовий напій, але і своєрідне ноу-хау, що дозволяє з великою зручністю тримати пляшку в руці.

Нову пляшку вже можна купити в ресторанах, магазинах і придорожніх кафе мережі Autogrill по всій Італії, наприклад, в римському аеропорту Фьюмічіно і міланському ресторані Il Mercato del Duomo, а також в Іспанії, Нідерландах і Швейцарії. Чекаємо на неї і в Україні!

Всі фото взято з сайту https://www.packagingoftheworld.com.