У Пущі-Водиці, що під Києвом, з 25 по 27 червня пройшов  мотиваційний курс «Жінка в політиці і владі» в рамках  проекту «Я зможу!». Понад 60 дівчат з різних куточків України виявили бажання взяти участь у проекті, але тільки 20 найвмотивованіших долучилися до курсу. Цей унікальний курс відбувся завдяки зусиллям Фундації Кока-Кола та Фонду Олени Пінчук.

Крім роботи з менторками, учасниці проекту відвідали спеціально розроблені тренінги

Глобальна мета курсу – допомогти молодим амбітним дівчатам та жінкам, які мають ідеї та потенціал для роботи у політичних проектах, в органах державної влади та місцевого самоврядування, політичних партіях. Програма триденного семінару була подувана таким чином, аби кожна учасниця отримала влучні поради, відкрила для себе нові цікаві можливості та реалізувала себе у громадському та політичному житті.

Присутні могли обговорити будь-які питання, пов'язані з тим, як жінка може реалізувати себе у політичному житті України

Менторками цього амбітного заходу стали народні депутатки Олена Кондратюк та Альона Бабак, які є співголовами МФО «Рівні можливості»; Державна уповноважена Антимонопольного комітету України Світлана Панаіотіді, заступниця голови КМДА Ганна Старостенко. Вони поділилися власним досвідом щодо участі жінок у політичних та державотворчих процесах, а також надихнули особистим досвідом учасниць, які ще тільки починають рухатися у новому напрямку.

Глобальна мета курсу – допомогти молодим амбітним дівчатам та жінкам, які мають ідеї та потенціал для роботи у політичних проектах

«В політиці я зрозуміла, що в партнерстві є сила. Світ дуже сильно змінюється. Масштабні виклики є для жінок і вони повинні з ними справлятися», –  підкреслила Олена Кондратюк.

Крім роботи з менторками, учасниці проекту відвідали спеціально розроблені тренінги, завдяки яким отримали практичні знання з розвитку лідерських якостей, практики публічних виступів, основ комунікації з медіа, громадськістю та міжнародними інституціями. Кожний такий тренінг проходив доволі бурхливо та динамічно, адже дівчата по ходу розмови ставили питання, вступали у дискусію з тренерами.

Тільки 20 найвмотивованіших дівчат долучилися до мотиваційного курсу

Серед запрошених спікерів були наступні: дикторка і ведуча програм українського телебачення, народна артистка України Тетяна Цимбал; відомі експерти з комунікацій Олександр Гриневич та парламентський кореспондент ICTV Василь Саф’янюк.

Чарівні та вмотивовані, ці дівчата мають великі плани на власне майбутнє у політиці

Під час авторського тренінгу Катерини Одарченко «Стратегія реалізації політичного проекту» учасниці набули практичних знань у сфері роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Менторки ділилися не тільки порадами, але й емоціями з присутніми дівчатами

За 3 дні мотиваційного курсу талановиті та амбітні дівчата, які мріють про власний розвиток та реалізацію у політичному житті країни, мали змогу не тільки обмінятися думками з менторками та спікерами, а й спланувати конкретні кроки для реалізації власних проектів та ідей.

Посмішки супроводжували дискутування

«Хоча кожна з нас приїхала на курс зі своїм досвідом і багажем знань, власними поглядами на певні процеси як в політиці, так і в соціумі, тим не менш, творцям проекту та менторам за дуже невеликий проміжок часу вдалося об’єднати нас, таких різних, заради однієї глобальної мети –   змінювати свою свідомість, оточення, країну у напрямку, що принесе найбільшу користь», – поділилася своїми враженнями учасниця з Харкова Лілія Шеіна.

Бажаємо успіхів кожній учасниці мотиваційного курсу «Жінка в політиці та владі»!

Бажаємо успіхів кожній учасниці мотиваційного курсу «Жінка в політиці та владі» і сподіваємося почути про їх позитивні політичні звершення у найближчому майбутньому.