Ніщо не розганяє осінню темряву і смуток краще, ніж жива і гучна музика! Літні події на відкритому повітрі вже позаду, час звернути увагу на яскраві музичні фести у закритих приміщеннях. Пропонуємо розширити свої горизонти за межі України, скористатись безвізом і проїхатись також по фестивалях Європи.
Тримай перелік найближчих музичних заходів України і Європи для тусовщиків з усієї планети. Поїхали!

IX Київський міжнародний фестиваль блюзу

10 листопада в Києві вже вдев'яте відбудеться головна подія для всіх любителів блюзу ‒ щорічний міжнародний фестиваль. У цьому році на ньому виступить рекордна кількість учасників із 6 країн. Відкриє фестиваль міжнародний склад під керуванням Ніла Нолена (США), а завершить ‒ улюбленець українських шанувальників блюзу ‒ американський харпер і співак Кіт Данн,
Таку подію не можна пропустити. До зустрічі!
Місце: Київ, Будинок кіно

Dark Stage Festival

23 листопада в !FESTRepublic відбудеться вже третій Dark Stage Festival! У цьому році фестиваль переїжджає з Тернополя до Львова. Організатори обіцяють безліч сюрпризів. І головний з них вже навіть встигли розкрити. Хедлайнером фестивалю стане американська група Bad Omens! У цьому році група вперше відвідає Україну і дасть два концерти. Не пропусти таку подію!
Місце: Львів, !FESTRepublic

Am I Jazz?

З 16 по 18 листопада у київському арт-центрі Closer відбудеться третій фестиваль джазової та імпровізаційної музики Am I Jazz? У рамках триденної програми будуть виступати як представники нового покоління музикантів, так і поважні метри.
Місце: Київ, арт-центр Closer

Mayday Electronic Music Festival

Один із найстаріших і найвідоміших фестивалів електронної музики, що визначає тенденції в техно музиці протягом поточного року. Mayday влаштовує кращі фестивалі та вечірки по всьому континенту! 10 листопада ця команда повертається до Польщі з топовим складом артистів. Буде гаряче!
Місце: Польща, Катовіце

I Love Techno Europe

Рай для фанатів техно, який потрібно відвідати хоч раз у житті! Фестиваль I Love Techno проходить щорічно вже понад два десятиліття, а це значить, що хлопці з цієї команди знають як організовувати круті танцювальні події. В цьому році він відбудеться 15 грудня.
Місце: Франція, Монпельє

Stuttgart Electronic Music Festival (SEMF)

У цьому році SEMF святкує свій дванадцятий день народження з гучним розмахом.
8 грудня фестиваль порадує музичних гурманів феєричною добіркою крутої електронної музики.
Місце: Німеччина, Штутгарт

Iceland Airwaves

Найбільший музичний фестиваль Ісландії, що 7-10 листопада збирає кращих представників альтернативної музичної сцени. Майже за двадцять років він став подією міжнародного рівня, яку авторитетний журнал Rolling Stone назвав «найстильнішим музичним уїк-ендом у всьому європейському фестивальному календарі». Що цікаво, ісландський фестиваль не має центральної музичної сцени ‒ концерти учасників розкидані по клубах, залах і відкритих сценах по всьому Рейк'явіку. Одна з найцікавіших сцен розташована в спа-комплексі «Блакитна лагуна», де танцмайданчиком служить величезний басейн з теплою водою із геотермального джерела.
Місце: Ісландія, Рейк’явік