Якщо ти ще їх не бачив, зроби це просто зараз! Вигадливі, смішні та серйозні, всі — про тебе та для тебе. 

Пісенька, що засяде у вашій голові

Після того, як національна футбольна збірна Єгипту за шість років не проявила себе у жодному змаганні (а попередня команда вийшла на пенсію), Сoca-Cola вирішила втрутитися. Цей жартівливий ролик покликаний познайомити єгиптян з новим складом національної збірної, а ще він точно змусить вас наспівувати цю причіпливу пісеньку.

Break Free з Coca-Cola!

Немолодий джентльмен містер Хедлі під хіт Queen I Want To Break Free пробує нові смаки від Coca-Cola. На цей раз — Сoca-Cola Zero Sugar. Тендер на створення ролика виграло агентство McCann EMEA.

Містера Хедлі грає Ніколас Костер — так, це той самий Лайонел Локрідж з «Санта-Барбари»! Він і тоді грав дідуся, а зараз Костеру 83 роки. Але він дуже бадьорий і сповнений сил, як і його герой.

Спробувавши Coca-Cola Zero Sugar, містер Хедлі вирушає на пошуки яскравих вражень: відвідує Pride Parade, робить татуювання і робить зізнання в коханні. До речі, в Лондоні Coca-Cola відкрила цілий тату-салон для відвідувачів у віці.

Love Story

У Британії по-своєму підтримали глобальну кампанію Coca-Cola #WorldWithoutWaste. Нагадуємо, що у рамках нової стратегії компанія позбудеться від відходів до 2030 року: збере і переробить стільки ж тонн пластика і жерсті, скільки випустить на ринок.

І ось британці випустили перший в історії рекламний ролик Love Story, створений із 100-відсоткової вторинної сировини.

По сюжету дві пластикові пляшки закохуються, тому що вони зустрічаються знов і знов завдяки переробці. Ролик створив дует Кріса Віґандта та Лейсі Баррі (Cosmopola) з Берліна. Вони використали більше 1500 пляшок і баночок Coca-Cola, Fanta, Sprite, Smartwater та Honest Tea.

Quirky dance

Цей ролик, випущений для азіатських ринків, розповідає про хлопця, який втомився і виглядав зажуреним. Після ковтка Coca-Cola до юнака повертається бадьорість і він починає танцювати quirky dance, який став мемом в соціальних мережах.

Ось сюжет: друзі знімають отжиг хлопця на телефон і постять в соцмережі. Побачивши бадьорий танець, кожен починає рухатися і заряджатися енергією, знімати себе на відео і робити репости. Вийшла відмінна вірусна історія.

The Wonder of Us

В основу цього відеоролика лягла історія про те, що на планеті живе більше 7,6 млрд людей, і у кожного — свої переконання, свої традиції і своя зовнішність. Coca-Cola є для кожного — цю думку у віршах висловила копірайтер Coca-Cola, за сумісництвом доктор філософії Бекка Вадлінгер. Ролик був показаний на самому видовищному шоу Америки — в фіналі ігор американського футболу Super Bowl. Трансляцію дивилися 111,3 млн осіб.

Because I Can!


Рекламна кампанія на підтримку нової лінійки Diet Coke в високих сріблястих баночках закликає жити так, як ти вважаєш правильним, не озираючись на те, що про це скажуть інші. Перший із серії відеороликів Because I Can представила Гілліан Джейкобс, зірка серіалу Love (Netflix). «Якщо хочеш Diet Coke — пий Diet Coke. Якщо хочеш пробігти марафон — ок, це трохи складніше, але зроби це! Життя таке коротке. Роби те, що робить тебе щасливим», — каже Гілліан. І з нею неможливо не погодитися.