День святого Миколая - найбільш очікуване свято для усіх дітей. Традиційно напередодні свята дітки пишуть листи зі своїми побажаннями, адресовані Святому Миколаю, та вірять у їх здійснення.

20 вихованців дитячого будинку «Надія» у с. Мокрець написали свої  листи та чекали  чарівника, який зможе втілити їх мрії у реальність. Працівники системи компаній Кока-Кола в Україні й стали такими чарівниками.

15 грудня волонтери завітали до дитячого будинку та подарували його вихованцям справжнє новорічне диво.

Спочатку малеча провела екскурсію по дитячому будинку для тих, хто завітав до них у гості вперше. Хоча багатьох зі співробітників вони впізнали, адже компанія вже багато років підтримує дитячий будинок.

Потім волонтери компанії провели цікаві майстер-класи зі створення новорічних листівок та  розпису ялинкових прикрас.

Далі всі зібрались для вручення подарунків. Тут уже, звісно, вирувала справжня буря емоцій, адже кожна дитина отримала саме той бажаний подарунок, про який писала у своєму листі.

Дитячі усмішки та щасливі оченята стали найбільшою подякою для волонтерів. Усіх дуже зворушила історія про орхідею, яку у своєму листі попросила одна з дівчат. Виявилося, що цю квітку вона хотіла подарувати своїй виховательці, щоб подякувати їй за опіку.

Таня (14 років)

«Ми дуже раді, що сьогодні до нас завітала Кока-Кола, привезли нам подарунки.  Мені дуже сподобався подарунок, який я отримала, тому що це те, що я дуже-дуже хотіла давно. Велике вам дякую!»

Саша (8років)

«До нас в гості приїхала Кока-Кола з подарунками, разом ми малювали та виготовляли новорічні поробки, сьогодні було дуже класно, мені дуже сподобалось».

В рамках розвитку соціально-незахищеної молоді та на прикладі такої ініціативи система компаній Кока-Кола допомагає юнацтву України та втілює в реальність хоч невеличкі, але такі бажані мрії!

І важливо, що свята не було б без підтримки усіх, хто зробив благодійний внесок для цієї події! Усі разом ми створили магію, дякуємо!