У День Святого Миколая в Головпоштамті на Хрещатику запрацювала Новорічна поштова резиденція! Щиро радіємо, що партнером цьогорічної резиденції від “Укрпошти” стала компанія “Кока-Кола”.

І аж до 8 січня сюди можна буде прийти, поспілкуватися із Сантою та його чарівними помічниками, а також зробити незвичайну новорічну листівку, яку тут же можна відправити своїм рідним та близьким. Ця листівка - це фото, яке тобі роздрукують миттєво! Ще й наклеять на нього особливу святкову марку.

А сфотографуватися можна, звісно, із Сантою, ельфами, білим ведмедем, ялинкою - з усією чарівною компанією, що зустрічатиме тебе до 8 січня щодня! 

Радимо призупинитися біля входу у Головпоштамт та зробити фото ще у нашій чарівний кулі. А коли впораєшся з усіма святковими світлинами та відправиш листівку, прихопи з собою баночку освіжаючої Coca-Cola Zero, якою тебе радо пригостять ельфи.


До речі, резиденція також приймає всі листи, адресовані Санта Класусу, Діду Морозу та Святому Миколаю. Обіцяють надіслати відповідь усім! Так що повідом всім своїм друзям, яким потрібна порада чарівника, щоб відправляли свої листи за адресою 01001, Київ-1, вул. Хрещатик, 22.