Минулої неділі багато європейських столиць приймали у себе марафонські забіги. Київ цього разу вирізнився: у нас пройшов не звичайний марафон, а екологічний забіг «За Україну без сміття». Оскільки ми анонсували його, тепер розповідаємо, як усе пройшло.

Так як Coca-Cola підтримує ініціативи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності про необхідність роздільного збору сміття та його подальшої переробки, ми не могли не взяти участь.

Отже, 30 наших спортсменок і спортсменів, а також група підтримки з колег та членів сімей суттєво додали червоних фарб «зеленому» заходу.

Забіг відбувався у ботанічному саду ім. М. Гришка, що на Печерську, а не вулицями міста. Ця локація дала як свої переваги, так і створила додаткові навантаження спортсменам, адже тут горбиста місцевість.

Забіг за Україну без сміття – отже, усі пропоновані перекуси пропонувались без одноразового посуду. Замість нього була лише паперова обгортка і стаканчики з біо-пластику (100% рослинного походження). І, знаючи організаторів, можемо стверджувати, що усі порожні пляшки від нашої Bonaqua пішли на переробку.

Крім того, на території містечка, облаштованого для учасників забігу, діти могли погратись екологічними іграшками, помалювати, а дорослі – придбати корисні еко-сувеніри. Наприклад, прикраси з переробленого пластику, екологічні зубні щітки та книги на тему роздільного збору сміття.

Але головне – це мета, задля якої наш партнер «Україна без сміття» і влаштувала цей еко-фест. Усі кошти, зібрані як від корпоративних учасників, так і з індивідуальних внесків, буде спрямовано на створення другої в місті Києві громадської сміттєсортувальної станції. Нові станції сортування допоможуть кожному освоїти цю нескладну науку сортування сміття і стати ближчими до європейського способу життя.