“Кока-Кола” вже більше 20 років співпрацює з Національним Олімпійським Комітетом та підтримує події, що об’єднують громади. Тому вже традиційне свято “Олімпійський урок” у Києві цього разу відбулося також за сприяння компанії.

На цей раз подію провели на Оболонській набережній, де ще було сонячно і тепло 9 вересня.

Розділити це свято завітало близько 5 тисяч гостей. Усі вони мали змогу спробувати свої сили у заняттях з легкої атлетики, гольфу, регбі, стрибків у воду, футболу, дзюдо, біатлону, баскетболу, боротьби, аквабайку, волейболу, гандболу, кульової стрільби, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства та ще багатьох інших активностях. Для цього на набережній встановили близько 50 майданчиків.

Отже, всі розважалися, змагалися, доводили свою вправність та отримували призи. І, звісно, втамовували спрагу з улюбленими напоями.

Крім того, гості заходу мали можливість взяти автограф й зробити пам’ятне селфі з Валерієм Борзовим, Лілією Подкопаєвою, Ельбрусом Тедеєвим, Ольгою Харлан, Жаном Беленюком, Валерієм Андрійцевим, Оленою Петровою та іншими.

“Дуже приємно, що з кожним роком олімпійські цінності в нашій країні все більше й більше знаходять своїх поціновувачів. Особливо приємно, що наша молодь є активним учасником спортивних акцій, підтверджуючи розуміння того, що здоров’я – це найголовніша цінність та скарб людини. Ми прагнемо, щоб в нашій країні зростала сильна, здорова і освічена нація”, – сказав під час урочистого відкриття Уроку президент Олімпійського комітету України  Сергій Бубка.

Нагадаємо, після старту Уроку в Києві подібні заходи пройдуть і в усіх регіонах України.