Міжнародна програма «Olympic Moves» розпочалася у 2016 році за підтримки компанії  «Кока-Кола» в Україні та у партнерстві з Національним Олімпійським Комітетом. Проект тривав цілий рік, і його фінал, а саме табір «Olympic Moves», проходив з 5 по 11 вересня.

Протягом року більше тисячі юнаків та дівчат по всій Україні брали участь у спортивних та навчальних змаганнях. І ось, нарешті, зібралися кращі з кращих – 24 обласні команди-переможці.

Трьохсот фіналістів  привітали гості – президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, менеджер з соціальних проектів компанії «Кока-Кола» Марина Будім, голова Київського міського відділення НОК Павло Костенко.

Цьогорічний Всеукраїнський фінал виявився новаторським. Протягом тижня молодь не тільки брала участь у різноманітних змаганнях, знайомилися та дружила, а й навчалася.


Так, Євгенія Аратовська, голова ГО «Україна без сміття», провела майстер-клас по сортуванню сміття та розповіла молоді, як відповідально ставитися до навколишнього середовища. Адже, сміття – це ресурсоцінний матеріал, який може принести прибуток.

Ірина Плешакова, менеджер благодійних проектів і програм ГС «Освіторія», провела тренінг з професійного зростання. Вона допомогла молодим учасникам спробувати сформувати свою мрію і скласти план щодо її втілення.

Радість в очах юнацтва, неймовірне захоплення своєю метою, націленість на перемогу – найкращі результати проекту. Адже його метою є не тільки покращити якість життя молоді, а й культивувати ідеї гуманізму та патріотизму.