Нещодавно по усій Україні відбувалися випускні бали. Наша компанія не залишилась осторонь - і не тому, що у багатьох наших співробітників є діти-випускники. А тому, що ми - відповідальний бізнес, який підтримує соціально незахищену молодь, допомагаючи тим, хто цього потребує, досягати своїх мрій.

Третій рік поспіль волонтери відгукуються на заклик допомогти влаштувати свято для випускників "Смарагдового міста" - школи-інтернату у Святогірську Донецької області. Тут вчаться діти з 8 шкіл-інтернатів, вивезених із зони АТО.

"Кока-Кола Беверіджиз Україна" була першою компанією, яка почала допомагати цьому навчальному закладу. У вересні 2015 року ми запровадили тут систему iLearn,  яка допомагає учням готуватися до здачі ЗНО. І результат не забарився: цього року тут випускалось 19 дітей, і усі вони успішно склали ЗНО. Та навіть більше - одна випускниця, Христина Бехер, отримала 194 бали з української мови і 188 балів з англійської!

Галина Демченко, Директор Центру соціальної реабілітації "Смарагдове місто", не приховувала своєї радості від зустрічі з нашими волонтерами: "Ми такі вдячні, що наш традиційний партнер знову з нами у цей день! Ваш приїзд - це вже свято, адже наші діти мають можливість пити ваші чудові напої тільки тоді, коли ви приїжджаєте. А завдяки відданій праці волонтерів Кока-Кола наші дівчата сьогодні - найгарніші, а наші хлопці - наймужніші. Дякуємо вам і бажаємо добра і щастя вашим сім'ям і удачі бізнесу!"

Наш волонтерський десант і справді працював, не покладаючи рук. Приїхавши у п'ятницю під вечір, наші дівчата відразу взялись до справи.  Першими на милість їхніх ножиць здалися хлопці. А від самого ранку у суботу вже пішла робота вельми делікатна: дівчатам робили макіяж та неймовірні укладки. Усе, аби вони перетворились на казкових принцес. Після цього випускники з ентузіазмом взялись позувати для своїх випускних альбомів.

 Найкращою відплатою, за словами волонтерів, були усмішки і щасливі обличчя молодих людей. А ще - підвищення їхньої впевненості у тому, що вони можуть усе, і мрії здійснюються, якщо добре попрацювати.

Для свята працювали:

Перукарями: Ольга Безверхня, Ольга Кудіна, Олена Епельбойм

Візажистом: Аліна Панасенко (дочка Оксани Матіас)

Фотографами: Володя Куліков, Максим Галковський

Та свято не вдалось би без підтримки усіх вас, хто зробив значний чи невеликий благодійний внесок на цю подію! Ми зібрали 2812 гривень, за які і придбали заколки, резинки, обручі, невидимки, шпильки, лаки, креми, пудри, помади, олівці, тіні, блиски і купу-купу всього!