Що вийде, якщо запросити на велику вечірку студентів університету Портсмуту, додати Coca-Cola, приправити все виступами відомих співаків і запропонувати веселу гру зі шматуванням старих конспектів чи записників? Відповідь: одне гучне і весело дійство в еко-тренді!

Союз студентів Університету Портсмуту об’єднав зусилля з компанією Coca-Cola, щоб провести еко-вечірку для студентів. Приводів було багато. Але перший і головний – це святкування кінця навчального року, а також дружнє прощання з напруженою екзаменаційною сесією.

Студентам сподобалося переробляти конспекти!

Геть все старе!

Така подія запам’ятовується надовго. Ще б пак! Яке ж це задоволення – пошматувати, в буквальному сенсі, свої конспекти з фізики чи теорії ймовірності. Геть все старе – слава всьому новому! Ця оригінальна подія проходила в самому серці портсмутського студентського життя – Студентській Спілці. До святкування кінця навчального року приєднались відомі співаки: Джек Джонс, Mabel, Рамз і Рей, які виступили перед майже 2 000 студентів. Але найцікавіше ми ще не розказали! Студенти принесли з собою дволітрові пластикові пляшки з-під Coca-Cola для їх подальшої переробки та старі використані записники, а в обмін вони отримали безкоштовний вхід на свято і два коктейлі Coca-Cola.

До вечірки приєднались відомі співаки: Джек Джонс, Mabel, Рамз і Рей

Екологічні на 100%

А чи знаєш ти, що навіть пластиковий ковпачок та етикетку на пляшці Coca-Cola можна переробляти на 100%?

Хоча вся продукція Coca-Cola у Великобританії на 100% придатна для вторинного використання, пусті пляшки часто викидають у сміття, не замислюючись про їх майбутнє. Коли починаєш усвідомлювати скільки пластику ми використовуємо в наші дні, все важче ігнорувати, що сміття не утилізують належним чином.

Щасливі студенти Портсмуту не просто відсвяткували закінчення навчального року, але й зробили дещо корисне для навколишнього середовища

Британський підрозділ Coca-Cola прагне подовжити життя своїх продуктів, заохочуючи споживачів до їх переробки, щоб вони не потрапляли до смітників. Всі нотатники та пляшки, що принесли студенти на вечірку, були перероблені для створення нових блокнотів та пластикових пляшок. Так і починається новий цикл життя того, що в іншому випадку опинилося б у смітнику.

Що таке еко-вечірка?

Якщо ти потрапляєш на таке святкування, то відразу відчуваєш радісні та запальні хвилі веселощів навколо. Майже кожен студент приніс пластикову пляшку Coca-Cola для подальшої переробки та з цікавістю спостерігав за тим, як її подрібнює автомат та відправляє для вторинного використання.

Всім учасникам вечірки дуже сподобалося те, що студентська спілка об’єдналася для святкування з компанією Coca-Cola Великобританія. Тим паче, що на свято запросили їх улюблених співаків. Окрім того, це була крута можливість чудово провести час з друзями, позбавитися старих речей і зробити щось корисне для навколишнього середовища!

Вся продукція Coca-Cola у Великобританії на 100% придатна для вторинного використання

Студенти були у захваті від блискучої ідеї щодо заохочення їх до переробки сміття. «Це дуже позитивний тренд – надавати нове життя старим речам, до того ж у такий веселий спосіб. Це все дуже цікаво!»

Один із студентів розказав, що працює помічником в барі і цілком поділяє подібні тренди: «Ми активно використовуємо речі, виготовлені з залишків соломи, що біологічно розкладаються після утилізації, і переробляємо всі наші пластикові та скляні пляшки. У нас є спеціальні смітники для відходів, що йдуть на переробку і вони доступні для всіх відвідувачів нашого закладу».

Зобов’язання Coca-Cola для майбутніх поколінь

Coca-Cola усвідомлює важливість переробки відходів та пошук способів утилізації сміття, що забруднює планету. Саме такі компанії як Coca-Cola Великобританія, що взяли на себе зобов’язання для вирішення проблеми з пластиком, крок за кроком рухаються до вирішення проблеми з забрудненням.

Вони демонструють молодому поколінню, наскільки легко можна переробляти сміття. І завдяки таким акціям люди вчаться приймати більш екологічні рішення та просувати ідею про еко-орієнтоване життя.