Coca-Cola стартує з новою місією – стати найоптимістичнішим брендом у соціальних мережах. Компанія повністю оновлює свої сторінки у Facebook, Twitter та Instagram. Новий хештег #RefreshtheFeed сповіщає про запуск соціальної стратегії бренду, спрямованої на оптимізм, емоційний підйом та позитив.

Нагадаємо, що протягом Всесвітнього дня доброти Coca-Cola заповнила стрічку новин майже сотнею креативних постів, створених за участі чотирьох відомих майстрів стріт-арту, які поділяють цінності компанії: Грег Майк (Атланта, США) Стефан Кунц (Цюріх, Швейцарія), Рікардо Гонсалес (Бруклін,Нью-Йорк, США) та Тімоті Гудман (Нью-Йорк, США). Художники i декілька однодумців блогерів розшарили ці публікації на своїх каналах.

Яка мета? У Coca-Cola багато прихильників по всьому світу, які активно реагують на цікаві креативи та позитивні повідомлення.


«Сьогодні споживачі шукають у соціальних мережах більше позитивного, оптимістичного та надихаючого контенту, тому що світ, особливо діджитал-сфера, часом може бути дуже суперечливим», – поділилася своїми думками Сара Траверсо, директор групи Coca-Cola в Північній Америці.

«Наші підписники хочуть бачити зображення чи інформацію, яка викличе у них посмішку. Розуміння цього стало відкриттям для Coca-Cola, оскільки це співпадає з цінностями бренду. Ми завжди пропагуємо оптимізм, піднесення та об’єднання людей, і намагаємося поділитися з ними моментами щастя».Щоб додати інтриги і таємності напередодні Всесвітнього дня доброти, стрічка новин бренду стала темною у п'ятницю і залишалася такою до самого дня доброти.

Оновлення контенту стрічки новин у соцмережах спрямоване на те, щоб представити більш цілісну мовну та візуальну подачу інформації для фанів Coca-Cola, чисельність яких сягає 500 тисяч щодня на різних соціальних платформах. Всі зображення є графічними за своїм характером і переважно мають червоний та білий кольори.

«Ми зробили крок назад, подивилися на контент на наших платформах і зрозуміли, що, хоча ми і пишаємося цією роботою, однак немає відчуття, що контент несе одну цілісну точку зору», – каже Траверсо.

«Ми відчули, що це чудова нагода на Всесвітній день доброти оновити нашу подачу матеріалів і спрямувати соціальні платформи до процвітання та оптимізму. І це повинно сприйматись візуально і бути добре зрозумілим для наших прихильників».

Попередні пости Coca-Cola в соцмережах пішли в архів. Але старі креативи, що поєднують бренд з новою соціальною стратегією можуть з’явитися в майбутньому», – додала Сара Траверсо.