Цілий місяць Новорічний караван їздить по Україні разом з Сантою та дарує радість усім навколо. Червону вантажівку видно здалеку, тим більше, ввечері вона ще й підсвічена, а в дорозі її супроводжує всім відома мелодія “Свято наближається”.

До речі, тур завершується 15 січня, так що все ще є шанс побачити чарівний трак.


А про історію трака можете почитати тут, ми як раз нещодавно писали.

Ми ж встигли зловити його команду на одній із зупинок, поспілкувалися з казковими героями та дізналися, як їм подорожується. Цього року трак супроводжує сам Санта, Білий ведмідь ‒ символ Coca-Cola, а також 5 чарівних ельфів, які танцють, співають, влаштовують конкурси та дарують подарунки.

До речі, цього року, окрім самого напою, всі бажаючи могли також отримати пам’ятний магнітик зі свом фото на фоні каравану. Бо найдорожче ‒ це враження та згадки про них.

Тетяна Суха, представник івент-агентства NEBO

Кажуть, цього року караван вийшов навіть ще святковішим, ніж у минулому. Ми поїздили по Київській області та по Києву, а інші каравани їздять по всій Україні. Нас радо зустрічаюсь усюди, часто вже чекають заздалегідь. Були, наприклад, в Кагарлику, у Вишгороді, у Василькові. Дуже запам’яталася Буча, бо там дуже багато людей зібралося.


Навіть дорослі дуже радіють, коли бачать нас, а що вже казати про дітей.

Над оформленням траку ми працювали близько місяця, цього року його прикрасили зображенням нового нашого Санти. А на трасі фура взагалі виглядає як світлячок, всі зупиняються, фотографують її.

Володимир Куніцкий, водій траку

Це моя фура, за кермом я давно, а в інший час займаюсь вантажоперевезеннями. Водієм саме Новорічного траку Coca-Cola працюю вперше, незвично, але подобається. Його буквально за одну ніч переобладнали в святковий.

Звичайно, часто просяться до мене в кабіну, я завжди дозволяю в ній сфотографуватися. Але от покерувати ‒ нікому не довіряю.

Святий Микола Клаус

З образу я ніколи не виходжу, ви що, навколо ж діти! От як народила мене старша місіс Клаус, так я і працюю Cантою.

Найбільше запам’яталася Бояка, бо там десь 500 людей зібралося, всі дуже раділи. До речі, чим далі від Києва, тим привітніше нас зустрічаюсь, напевно, рідше бачать щось таке незвичайне. А в Києві тільки на Майдані стільки моїх копій! Подарунки я всім роздаю, не лише дітям, а й дорослим, бо всі заслуговують на диво.

Ельф Каріна


Я вперше цього року працюю в команді Санти, враження дуже яскраві! Чудово, що дорослі теж часто підключаються до розваг. Вони ж ще чудово пам’ятають ту саму рекламу рекламу з траком, то була справжня казка для усіх. Для дітей же це справжню “вау”, коли Санта приїжджає не на санях, а на величезній фурі ‒ дуже феєрично.

До речі, караван та його пасажирів ми спіймали на Хрещатику, коли вони вітали дітей з особливими потребами

 

Всі фото: Дмитро Корєнєв