Друзі, ви знали, що історія Schweppes налічує більше двохсот років? І взагалі ‒ це перший у світі бренд безалкогольних газованих напоїв. Адже ще в 1783 році швейцарський годинникар та вчений Якоб Швепп розробив промисловий метод виробництва газованих напоїв. Тобто, по суті, винайшов цю категорію. У 1792 році він побудував перший завод газованої води та заснував компанію J. Schweppe & Co.

Ще один цікавий факт: Schweppes ‒ один з небагатьох брендів, що отримав королівську печатку якості (royal warrant) від Королівської сім’ї Великобританії. Таку ж відзнаку мають, наприклад, Aston Martin, Moet & Chandon та Jaguar.

Але це все історія, а ми хочемо поділитися останніми новинами бренду, адже ми давно вже не чули про нього. Тепер Schweppes повертається з двома додатковими смаками та новою рекламною кампанією!

Нагадуємо, раніше українці могли смакувати Schweppes Bitter Lemon та Schweppes Indian Tonic, їх і надалі можна буде знайти на полицях магазинів.

Але вже в квітні до них додаються ще два нові смаки ‒ Pink Grapefruit та Mojito!

Слоган нової рекламної кампанії Schweppes ‒ “Смак приходить із досвідом”. Адже у сучасному світі, де так цінується молодість, ми стали забувати про те, що зрілість має свої переваги. Але дорослі люди мають за плечима досвід, що допомагає їм по-іншому бачити світ, глибше та краще його розуміти. Вони уміють цінувати життя та насолоджуватися його неповторними миттєвостями.

Крім того, вони вже краще розуміють себе, знають, що для них важливо.

Саме життя готує нас до того, щоб ми могли краще оцінити смак Schweppes. І саме бренд з такою багатою історією має право говорити про це.


Отже, неодмінно спробуйте нові смаки!