У Coca-Cola ми максимально використовуємо наші маркетингові можливості щоб залучити ще більше людей до переробки відходів упаковки. І саме тому наші колеги з Coca-Cola Великобританія розпочали еко-челендж зі збирання вторинної сировини, про який ми зараз розповімо.

#CokeDunks

Масштабна кампанія з переробки відходів упаковки зосередилась навколо челенджу під назвою #CokeDunks. Його суть полягала в тому, щоб кожен, хто приймав виклик, повинен був зняти відео наскільки креативно чи влучно він зміг закинути порожню пластикову пляшку в контейнер для утилізації відходів.

Амбасадорами кампанії стали Ніл Вілсон, гімнаст та олімпійський призер, та Том Конорс, легенда вуличного баскетболу. Вони продемонстрували свої здібності та показали, що збирання відходів може бути фаново.

Поділися данками, вигравай призи

Для того, щоб виграти приз, учасники повинні були обмінюватися відеороликами власних епічних данків у соцмережах Facebook, Twitter та Instagram, використовуючи хештег #CokeDunks. А потім серед учасників обрали переможця.

Комплексна кампанія з переробки

Окрім челенджу #CokeDunks, до великої місії – переробки вторинної сировини – була підключена телевізійна реклама, гра у Snapchat, а також реклама в одному з найвідоміших рекламних місць у світі – на вулиці Пікаділлі у центрі Лондона. Реклама закликає перехожих утилізувати пляшки після того, як вони насолодилися своїм напоєм.

Телевізійна реклама “Across the Tracks”

Реклама, спрямована на переробку вторинної сировини, транслювалась на каналах: ITV, Channel 4, Channel 5 і Sky TV. В ній зображено прибиральника, що збирає пляшки у контейнер для утилізації на станції метро, потім він зупиняється, щоб випити Coca-Cola. В той момент перехоплює погляд людини, який біжить за своїм поїздом. В рекламі акцент спрямовано на пляшку Coca-Cola Zero, що ще раз привертає увагу до цього напою, і надихає людей правильно утилізувати відходи.

Мобільна гра у Snapchat

На додаток до промо-кампанії, була створена мобільна гра у Snapchat. Користувачі можуть завантажити своє фото і, ніби як учасник гри, стрибати та збирати пляшки для переробки. Наприкінці всі зібрані пляшки потрапляють у контейнер для утилізації.