І знову ми про інновації, а точніше - про смартфон. Адже сьогодні це найкращий помічник і компаньйон, а все завдяки мобільним додаткам чи сервісам. Навіть у подорож уже можна брати лише смартфон: адже в ньому є і paypass, і путівник, і книжка, і улюблена музика.

Зробили підбірку цікавих додатків, що полегшують наше життя й допомагають провести час з користю. Вони стануть у пригоді в роботі, на відпочинку і навіть при приготуванні коктейлів.

Глибоко вдихни і посміхнися разом з Calm

Програма допоможе розслабитися навіть у найбільш нервовий день. Зазвичай в стресових ситуаціях чи після напруженого важкого дня Додаток Calm відразу налаштовує на відпочинок, а сама програма пропонує десятки медитацій, треки з заспокійливою музикою, звуки природи і так далі ‒ все, щоб перерва протягом дня пішла на користь, а ввечері ви могли спокійно поринути в солодкий світ дрімоти. Всі базові медитації доступні безкоштовно.

Почни з чистої сторінки з Writelight

Хочете писати, але не знаєте, з чого почати? Додаток для фрірайтингу допоможе! Він задає тему та встановлює таймер, а ви починаєте писати усе, що думаєте з приводу цього питання, не відволікаючись. Коли час вийде, програма дасть вам підказку, яку можна використовувати як цитату та продовжувати з нею свій текст. Додаток допоможе побороти страх чистої сторінки, прокачати своє креативне мислення та знайти нові ідеї.

Star Chart відкриє нові горизонти

Star Chart  - це віртуальний планетарій прямо у вашій кишені. До речі, цей додаток встановлено на мобільних пристроях більше п’яти мільйонів людей. А ще він включений в список найпопулярніших програм в категорії «Освіта». Star Chart працює  за допомогою GPS. 3D-модель Всесвіту демонструє в реальному часі поточне місце розташування кожної видимої з Землі зірки і планети. А якщо ви хочете дізнатися ім'я та інформацію про будь-яку точку в небі, просто наведіть камеру пристрою на неї.

Шукай, готуй, смакуй з Yummly 

Дуже класний і розумний пошуковик рецептів. Він використовує семантичний пошук, збираючи інформацію з безлічі кулінарних блогів і сайтів. Завдяки цьому можна шукати рецепти за інгредієнтами, стравами, вартістю продуктів. Крім того, Yummly вивчає ваші уподобання і видає рекомендації відповідно до запитів і лайків.

Завжди в курсі з Waze

Якщо ви за кермом, то оціните цей сервіс! Waze розповість вам про пробки, ремонтні роботи, поліцію, ДТП та про інші події в реальному часі. Коли на вашому маршруті щільний рух ‒ Waze запропонує інший шлях, щоб заощадити час. Супер-помічник в дорозі.

Прокачай свій мозок 

Погодься, що час від часу ти ніяк не можеш включитись в роботу зранку, бо мозок досі спить. А "Тренуй мозок" - це інтелектуальна гра, що допоможе підбадьоритись, сконцентруватись і налаштувати свої розумові здібності. Завдання цілком нескладні, але потребують уваги і швидкості мислення. Саме те, що треба вранці!