Coca-Cola Німеччина отримала бронзу за свою інноваційну Snapchat-гру SnapSkate на Cannes Lions 2017.

Спеціально створена для Snapchat до запуску Coca-Cola Zero Sugar в Німеччині цього року класична гра зі стрибками змагалася з 290 іншими проектами в категорії медіа. Ідея була розроблена спільно з Ogilvy Berlin та нагороджена за нововведення щодо інтеграції бренду до соціальної медіа-платформи.

Це першій подібний досвід для компанія Coca-Cola Німеччина, яка впровадила гру безпосередньо в історії Snapchat та залучила до неї основну аудиторію платформи – підлітків.

Просте та ефективне використання звичайних навігаційних функцій платформи дало змогу гравцям керувати професійним скейтбордістом Денні Фамом, долаючи різноманітні перешкоди. Користувачу потрібно було назбирати якомога бильше Coke монет, щоб отримати шанс виграти скейт.

Протягом перших трьох днів 240 тисяч гравців зіграли в SnapSkate, давши грі 7,5 мільйонів переглядів. 76 відсотків учасників завершили гру, а це означає, що вони провели більше 8000 годин з брендом Coke.

Феликс Пікер, контент-менеджер у Західнії Європі, каже: "Зі SnapSkate ми використовували інноваційний підхід, щоб отримати повний потенціал Snapchat для нашого бренду. Ми хотіли запропонувати нашим молодим споживачам чудовий досвід на одній із найпопулярніших соціальних платформ".