Привіт, а ти знаєш, що таке Спеціальна Олімпіада?

Скоріше за все ми отримаємо відповідь, що мова йде про параолімпійців, але насправді це зовсім не так. Спеціальна Олімпіада об’єднує та опікується людьми з особливостями розвитку – частіше ментального, а від того вже й фізичного.

Кожного дня ці люди прагнуть жити повноцінним життям і це їм вдається. У всьому світі.

Спорт – це те, що не лише об’єднує, а й наповнює їх життя сенсом. Тому Спеціальна Олімпіада – це чи не найбільший світовий спортивний рух для людей з особливостями розвитку, який об’єднує 4,2 мільйони атлетів у 170 країнах, що займаються 32 різновидами олімпійського спорту.

Найбільш очікуваною цьогорічною подією на календарі Спеціальної Олімпіади, звісно ж, є Зимові Олімпійські Ігри, які відбуватимуться в Австрії 14-25 березня. 2700 спортсменів зі 107 країн зберуться, щоб перемагати і об’єднуватися, щоб переживати найкращі емоційні моменти та відчувати повноту життя.

Чи буде там українська делегація? Безперечно! У нас чудові атлети, яким допомагає готуватись Спеціальна Олімпіада України. Нашу делегацію представлять 18 спортсменів, які будуть змагатись у гірськолижному спорті, лижних гонках та хокеї на підлозі.

Компанія Кока-Кола вже багато років підтримує Спеціальну Олімпіаду, і цього року ця підтримка отримала ще один цікавий прояв, до якого долучились всі співробітники Кока-Кола з країн, що відправляють своїх спортсменів на змагання до Австрії.

Кожна команда кока-кольців отримала дерев’яне серце і прохання зробити його особливим, щоб таким чином передати вітання та побажання своїй збірній Спеціальної Олімпіади. Ми не зволікали й одразу стали до роботи.

Ми працювали усією командою, і серце в нас одне, але воно складається наших маленьких сердець, бо кожен хотів передати щось своє та особливе.

Усі авторські серця з побажаннями зустрінуться в Австрії на Іграх. Там місцеві митці перетворять їх на велику загальну інсталяцію, де кожен спортсмен зможе знайти серце своєї країни.

Ми старались. І наше серце – це вишиванка, бо вишиванка завжди близька серцю і надає сил!

Нехай щастить нашим спортсменам. Наше серце з вами!