Літо ніби тільки розпочалося, а вже середина червня. Час минає дуже швидко, тож використай його з максимальною користю. І найкраще, що ти можеш зробити – піти вчитися. Досить обіцяти собі досконало оволодіти англійською чи навичками гри на гітарі. Час прийшов – зараз або ніколи! Варто лише захотіти і протягом літа ти можеш опанувати цілу низку нових навичок – від малювання та іноземних мов до дизайну та керування мотоциклом. Просто обери ту, про яку ти мрієш вже кілька місяців або навіть років та долучися до навчання цього літа.

Літо з іноземними мовами

Англійською мовою вже нікого не здивуєш. Сьогодні володіння англійською перестало бути конкурентною перевагою, але перетворилося на базовий критерій при працевлаштуванні. От якби в тебе були знання іспанської, німецької чи івриту, тоді це вже б вважалося вагомим бонусом. А чому б не скористатися літом і опанувати нову мову з онлайн-помічником? Придивися до онлайн-курсів Duolingo, Memrise і Busuu. Кожна платформа має свої плюси і мінуси, тож проаналізуй, як саме тобі зручно вивчати нову мову та обери той курс, що сподобається найбільше.

Є також й інші варіанти занурення у світ іноземної мови: по скайпу разом з дистанційним викладачем; на сертифікованих курсах найвідоміших університетів світу, наприклад, Стенфорду, https://online.stanford.edu/courses; за допомогою перегляду кіно чи театральної вистави без перекладу; разом з носієм мови, якого ти можеш знайти на різних форумах або у соцмережах.

Стань суперводієм!

Керування авто – справа ризикована. Важко спрогнозувати в якій критичній ситуації ти можеш опинитися вже через хвилину. Тому опанування навичок екстремального водіння не будуть зайвими.

Отже, якщо відчуваєш себе за кермом не надто впевнено, радимо взяти приватні зайняття керування авто з професіоналом, аби подолати труднощі з паркуванням, заїздом на гірку та з будь-якими іншими нюансами.

В нагоді стануть і курси з екстремального водіння. Після них ти навчишся проходити круті повороти на швидкості, паркуватись у вузькому просторі, а також гальмувати і знати як поводитися на слизькій дорозі.

Акторське мистецтво для кожного

Бажання спробувати себе в акторському мистецтві властиве багатьом, і не лише тим, хто мріє про кар’єру актора театру та кіно. Це майбутні управлінці, люди, в обов'язки яких входить спілкування з аудиторією, а також ті, хто просто хоче позбавитися скутості або сором’язливості. То ж якщо ти шукаєш свіжі відчуття, бажаєш відкрити в собі нові таланти та сховані можливості, то професійні акторські курси – це саме те, що треба. Завдяки Інтернету опановувати акторські навички можна і в онлайн форматі з куратором-викладачем.

Опанувати акторське мистецтво тепер можна й онлайн

Чудова можливість долучитися до світу кіно і театру – записатися до учбової трупи при якомусь театрі, навіть експериментальному. Ти отримаєш безцінний досвід і зрозумієш, чи це дійсно твоє покликання.

Хочу готувати!

Божеволієш від рибних делікатесів? Обожнюєш італійську пасту чи французькі круасани? А може волієш навчитись робити пухкі галушки? Чом би не оволодіти майстерністю кулінара саме зараз! Сповнене подарунків літо пропонує безліч смачних і соковитих овочів і фруктів, які заохочують спробувати різні смаки. Хто знає, може, ти взагалі вирішиш круто змінити професію після курсів. Якби там не було, але ти точно отримаєш необхідний досвід і купу вражень. До речі, до крутих шеф-кухарів майстри їдуть навчатись навіть за кордон, але й у нас є гідні школи.

Чом би не пройти стажування в крутого шеф-кухаря цього літа?

До речі, зараз ринок ресторанної індустрії активно розвивається, тож в кафе та заклади харчування постійно потрібні на роботу учні. Тобто це ще одна можливість опанувати нову спеціальність на практиці.

Долучитись до високої кухні можна і на кулінарних майстер-класах, де відомі шеф-повари відкривають свої секрети приготування зіркових страв.

Але найшвидший та найлегший спосіб – це кулінарні відео-уроки на супутникових каналах чи відеоблоги. Просто вмикай і починай готувати.

ІТ кличе на тебе

За три останні роки кількість фахівців в IT зросла на 144%. Попит на фахівців цієї галузі постійно зростає і за наступні 10 років ще збільшиться у стільки ж разів. Варто замислитись, ні? А якщо є бажання зануритись в цю галузь на 100%, літній старт – це те, що треба!

Зараз майже всі курси пропонують онлайн освіту з мотиваційними програмами та індивідуальним підходом. Такі курси призначені для опанування базового курсу програмування протягом декількох місяців. Ось, наприклад, Гарвардський онлайн-курс CS50, який можна пройти безкоштовно.

Останнім часом потреба у фахівцях з IT-галузі значно зросла

Не варто забувати і про довідники. На GitHub можна знайти величезну колекцію з більш ніж 500 безкоштовних книг по програмуванню.

Іноді найкращим способом навчання є ігри. Так Code Combat і CodinGame – це  інструменти, за допомогою яких ти зможеш весело провести час і отримати корисні навички.

У спільноті програмістів багато спеціалістів, що з радістю допоможуть «першокурсникам». Hack.pledge – сайт, який допоможе знайти вчителя. Чи ти сам можеш стати наставником для когось іншого. Часто це допомагає краще запам'ятати інформацію.

То ж не шукай виправдань, але шукай можливості!