На початку липня представники уряду, бізнесу та громадських організацій зібралися на Політичному форумі Організації Об'єднаних Націй (HLPF) у Нью-Йорку. Мета зустрічі – визначити шляхи задля досягнення Цілей у межах довгострокової програми сталого розвитку (СЗР). Компанія Coca-Cola взяла участь у заході, приєднавшись до загального обговорення проблем, тим самим демонструючи, наскільки важливо віднайти шляхи для успішної реалізації програми до 2030 року.

До числа цілей, затверджених Генеральною асамблеєю ООН у 2015 році, входить 17 нагальних проблем, що мають місце у всьому світі. Серед них: подолання бідності, питання гендерної нерівності, забезпечення вільного доступу до чистої питної води та дотримання санітарних вимог, а також проблеми з ліквідації голоду та хвороб, забезпечення гідних умов праці та отримання чистої і безпечної енергії. Зрозуміло, що досягнення всіх цих амбіційних Цілей вимагає співпраці та взаємодії усіх секторів економіки – бізнесу, уряду та громадянського суспільства.

На Форумі були присутні ключові учасники цієї ініціативи, які зібрались задля винайдення практичних рішень, а також, щоб зрозуміти що саме працює і як досягти масштабних результатів.

Пріоритети розвитку системи Coca-Cola відповідають усім глобальним цілям ООН, і особливу увагу компанія приділяє на ті проблеми, де може зробити найбільший внесок у їх вирішення. Діяльність Coca-Cola сфокусована на таких питаннях, як труднощі з забезпеченням країн Африки чистою водою та дотриманням санітарно-гігієнічних умов, проблемами відповідального споживання та виробництва, а також партнерства задля досягнення цілей.

«Приватний бізнес може принести позитивні зміни в екологію навколишнього середовища. Ми вважаємо це своїм обов’язком, оскільки вода є одним з найважливіших ресурсів, від якого ми залежимо», – Ульріке Шапіро

Ульріке Сапіро, старший директор з управління водними ресурсами та сталого розвитку сільського господарства компанії Coca-Cola, взяла участь у Форумі та виступила на сесії щодо використання водних ресурсів та вільного доступу до води. Ульріке розказала про реалізовані програми водопостачання в системі Coca-Cola, які відповідають глобальним Цілям. Також Ульріке нагадала про ініціативу Replenish Africa (RAIN), метою якої є забезпечення до 2020 року щонайменше 6 мільйонів людей по всій Африці кращим доступом до чистої питної води.

«Приватний бізнес може принести позитивні зміни в екологію навколишнього середовища. Ми вважаємо це своїм обов’язком, оскільки вода є одним з найважливіших ресурсів, від якого ми залежимо. Ми пишаємося тим, що наші зусилля, спрямовані на захист водних ресурсів, відповідають всім Цілям програми сталого розвитку», – каже Сапіро.

Coca-Cola також має на меті досягнення стовідсоткового водного балансу у своїй господарчій діяльності. Що це значить? Скільки води Coca-Cola використовує для виробництва напоїв, стільки вона і віддає в навколишнє середовище. Ще в 2015 році Coca-Cola завчасно виконала свої плани по цьому напряму, тим самим випереджаючи ціль, що була встановлена на 2020 рік. Очікується, що разом із незалежними сторонніми організаціями, які є партнерами компанії, Coca-Cola і надалі буде щорічно відстежувати досягнення рівня водного балансу. Діяльність компанії спрямована на відповідальне використання води в виробничих процесах, повернення її в навколишнє середовище, а також поліпшення для громад доступу до води. Щоб отримати додаткові відомості про те, як управління водними ресурсами Coca-Cola співпадає з виконанням глобальних цілей, можна подивитись цю інфографіку.

Брент Вілтон, директор з питань робочого права Coca-Cola, також відвідав цей Форум. Він розказав про досягнення компанії у питаннях забезпечення гідних умов праці та економічного зростання. Особливо він зробив акцент на вирішенні проблем, пов'язаних із примусовою працею.

Ще одним важливим напрямом Форуму для Coca-Cola було питання налагодження партнерства. Дженніфер Рагленд, старший директор по зв’язкам із урядовими та громадськими організаціями, підкреслила важливість розвитку партнерства у вирішенні глобальних проблем. Компанія Coca-Cola постійно встановлює зв’язки з іншими організаціями, щоб посилити прогрес у досягненні Цілей. «Ми знаємо, що не можемо зробити все самостійно. Ми вже давно співпрацюємо з іншими компаніями. Чудовий приклад такого ефективного партнерства – програма «Водний ресурс 2030» та участь у важливих подіях, таких як ця». – підсумувала свій виступ Дженніфер.

Учасники Форуму погодились, що потрібні сміливі рішучі дії, тому що поступові зміни не забезпечать результатів у досягненні глобальних Цілей. Щоб перейти до масштабних зрушень, слід основну увагу приділити співпраці, а також поінформованості суспільства.

Оскільки на Форумі продовжаться обговорення, Coca-Cola буде і надалі брати активну участь у цих важливих діалогах, у тому числі у Генеральній Асамблеї ООН у вересні 2018 року. До цього часу Coca-Cola продовжуватиме співпрацювати з організаціями задля досягнення прогресу, і використовуватиме свій голос для впровадження рішучих дій у реалізації напряму сталого розвитку.