Україна – найбільша за площею країна Європи. В нас є гори, моря, ліси, степи, і навіть пустелі. Ми такі величезні і так мало знаємо про себе... На щастя, сучасні засоби комунікації дають нам можливість побачити Україну такою, якою ми її ніколи не знали.  І кожен з нас сьогодні має можливість показати всьому світу свою країну так, як він її бачить.

Ми витратили кілька годин і зібрали на YouTube найкращі відео, що відкривають нам Україну. Готуючи матеріал, ми так були зачаровані цією захоплюючою красою, що ледь втримались аби не зібрати валізи і гайнути вперед у мандрівку.

Чудовий діджитал-проект каналу 1+1 медіа «Моя країна». Автори проекту показують красу кожного куточка України з висоти пташиного польоту – великих міст, прихованих природних перлин, віддалених архітектурних знахідок. І відтепер, ти теж можеш побачити ці розкішні краєвиди – спочатку на моніторі, а потім і вживу, якщо поїдеш у подорож країною.

Режисер і автор проекту – звичайнісінький житель Києва. Його мета – показати тобі, нам і всьому світу, яка безмежна і красива наша країна. Відео зняті за допомогою квадракоптера. В них демонструються краєвиди Центральної і Західної України. Відео вже набрало мільйон переглядів на YouTube.

Затока… Мабуть, кожен з нас знає цей курорт на березі Чорного моря. Однак Затока у кожного своя. Автор відео демонструє всі переваги і красоти цього місця, його широкі піщані пляжі і активні види відпочинку, що пропонує курорт.

Міністерство Економічного розвитку та Торгівлі зняло в 2015 році чудовий ролик про Україну, її головні історичні пам’ятки, природу, казкові міста, смачну кухню та надзвичайну культуру. Ролик цікавий тим, що в ньому дуже інформативно подаються основні відомості про нашу країну, які спрямовані на те, щоб зацікавити туристів їхати до нас.

Відео про Київ! Чарівний, величний, розкішний і манкий! Київ, який вабить своєю красою і зеленню. Справжня насолода для очей. Знято у чудовій якості для жителів столиці, а також гостей міста.

Вмовили ми тебе мандрувати країною або хоча рідним містом?