Всі ми в душі трошки діти. І коли бачимо бомбезний блокнот чи рюкзак, то просто не можемо встояти, щоб не дістати гаманця. Особливо напередодні 1 вересня, коли звичка купувати канцелярію перед навчанням так і смикає за руки. І навіть, якщо школа та університет вже позаду, все рівно, завжди є привід купити новий зошит чи ручку, а особливо таку стильну та яскраву, як ми підібрали для тебе. А тепер головне! Вся ця канцелярія зроблена в Україні! Гіп-гіп-ура!

Оригінальні скетчбуки

Скетчбуки від Hiver Books. Їх також можна використовувати як зошити

Погодься, час від часу виникає бажання занотувати якусь думку чи записати цікаву ідею, а може накидати дизайн майбутнього будинку. І для таких цілей найкраще всього мати при собі яскравий і неповторний скетчбук від Hiver Books. Його розробники постійно експериментують з ілюстраціями і форматами, то ж навряд чи ти знайдеш багато однакових примірників.

http://hiverbooks.com/products

Яскраві щоденники

Щоденники для дітей та дорослих від

Якщо потрібен друг, якому можна довірити свої плани, навіть найбільш безглузді, поділитись досягненнями та невдачами, то такий щоденник саме для цього. Це не творчий зошит і не блокнот для записів. Це щоденник людини, яка хоче дізнатися більше про себе. Тут все присвячене твоїм думкам, успіхам, планам, проблемам.

http://jadnevnik.com.ua/

Антистрес-розмальовки

Листівки-розмальовки від O'Kroshka

В сучасному світі просто необхідно час від часу занурюватися в яке-небудь заняття, що знімає напруження і стрес. А неординарні розмальовки O'Kroshka відмінно для цього підходять. Зручно, що в асортименті є листівки, які можна розмалювати та подарувати близькій людині на свято.

http://okroshka.ua

Фантастичні скретч-карти світу

Скретч-карти від Discovery Map

Обожнюєш подорожувати і вже плануєш нові місця для пригод? Шукай їх на карті від Discovery Мap та стирай скретч покриття. А місце відпочинку відмічай спеціальними наклейками! В переліку мап є і карта України – це детальна туристична карта з унікальним наповненням та картою-путівником,

https://discoverymap.com.ua/

Екологічні ручки та зошити

Екологічні зошити від Kiri з надзвичайною обкладинкою

Обкладинки з натуральної кори коркового дерева, ручки – із крафтового паперу. Приємні на дотик, стильні та екологічні. Чудово, що є такі речі, з якими відчуваєш себе ближче до природи і хоч трошки «зеленим».

http://www.kiri.in.ua/

Авторські чохли для твоїх улюблених речей

Супер обкладинки від Boon Raccoon

Коли поринаєш в улюблену книгу, то не можеш з нею розлучитися ні на годину. І всюди вона з тобою. А щоб їй було комфортно, книжкові шкарпеточки від Boon Raccoon cтануть затишною домівкою для твоїх книжок або блокнотів.

https://www.facebook.com/boonraccoon.kiev/

Чарівні олівці з насінням рослин

Олівці Eco Stick з насінням рослин

Тільки уяви, що олівець, життя якого добігає вже кінця, йде не в смітник, а на грядку. І з нього виростає м’ята чи цибуля, а може рукола чи шпинат. В це важко повірити, але вони існують. Інноваційні олівці Eco Stick допоможуть тобі відчути себе справжнім фермером.

http://shop.djournal.com.ua

Практичні ланч-бокси

Ланч-бокси від Pack & Go

Коли попереду важкий день, треба потурбуватись заздалегідь, як відновити сили. Щоб їжа залишалась смачною, корисною та безпечною, в нагоді стануть суперкомпактні та термостійкі Lunch bag від Pack & Go. Солідні та симпатичні – вони знають як підняти тобі настрій.

https://packandgo.com.ua

Веселі рюкзаки

Рюкзаки від Zo-Zoo

Добре, коли все що потрібно, завжди з тобою під охороною надійного друга – рюкзака. В нього можна покласти і кофту на вечір, і маленьку парасольку на випадок дощу. А завдяки веселим принтам вони виглядають просто бомбезно. І, до речі, стануть улюбленим супутником як дорослого, так і дитини.

https://zozoo.com.ua

Тепер ти знаєш де знайти круту канцелярію від українських виробників!