Коли ви усміхаючись берете в торгівельному автоматі свій улюблений напій, будьте готові, що машина може подарувати посмішку у відповідь. Особливо, якщо викинете порожню пляшку назад в автомат.

Завдяки новітнім технологіям розпізнавання обличчя та голосу, машини стають не лише розумними, а й ввічливими, такими як автомат VenCycling. Він робить процес покупки напоїв та переробки різноманітних пляшок Coca-Cola більш ефективним та інтелектуальним. Радісна посмішка зі світлодіодів та два «ока» – одне призначене для видачі напоїв, а інше, щоб збирати використану упаковку, ‒ посміхаються не просто так, вони обіцяють бонус тим, хто здає використані пляшки на переробку. Так, якщо ти повертаєш використані банки або пластикові пляшки, то отримуєш від автомата кредити на наступну покупку. Відбувається цей обмін завдяки мобільним пристроям.

Інновації, такі як торговельний автомат VenCycling, спрямовані на підтримку ініціативи компанії Coca-Cola – «Світ без сміття». Компанія має намір до 2030 року збирати та переробляти таку ж кількість пластикових пляшок та жерстяних банок, скільки продає.

«VenCycling – це інновація для компанії, що сприяє досягненню глобальної цілі по використанню екологічно-безпечної упаковки», – проголосив Цзянтао Чжан, віце-президент компанії Coca-Cola у Китаї та Кореї. «Ми завжди будемо використовувати нашу бізнес-ефективність для досягнення сталого екологічного та економічного розвитку в Китаї».

Доктор Пейюань Го, співзасновник і генеральний директор SynTao – консультативної групи, що спеціалізується на питаннях зеленого фінансування, каже: «Один із способів посприяти стійкому соціально-економічному та екологічному розвитку полягає в тому, щоб подивитись на пластик як на виробничий ресурс». І після свого використання пляшка має подальше життя, адже перероблений пластик може послужити у виробництві інших споживчих товарів.

«З VenCycling, – робить він висновок, – Coca-Cola в Китаї робить великий крок вперед, вплітаючи упаковку в ланцюжок безвідходної економіки».