Спілкуючись з переможцями акції «Зроби літо Coca-Cola», які виграли сертифікат на подорож, ми почули чимало надзвичайних історій. Комусь довелося копирсатися у смітті, інші цілеспрямовано реєстрували один код за іншим, а хтось виграв завдяки чоловіку чи дитині.

Ми зібрали 5 веселих та душевних історій, що доводять – виграти може кожний і будь-коли.

Пригоди Сергія Строкаля у пошуках кришечки

Сергій Строкаль

Одного дня ми з колегами вийшли з офісу на каву. Оскільки каву я не п’ю, то вирішив взяти Coca-Cola. Придбав пляшечку, побачив інформацію про акцію, ну, думаю, відправлю той код. Відправив і на автоматі викинув пляшечку.

Наступного дня побачив на сайті, що виграв подорож, а потім вже мені зателефонували з офіційним повідомленням і попросили прислати кришечку. А кришечки немає! Мені довелося побігти до смітника, куди я викинув пляшку, та добряче в ньому поритися. Як я зрадів, коли знайшов переможну кришечку! Але остаточно повірив у реальність подорожі підписуючи документи в туристичній агенції.

Разом з дівчиною ми обрали Туреччину, яка нам дуже сподобалася. До речі, це взагалі була перша закордонна подорож для нас з дівчиною.

Тільки-но мої рідні, друзі та колеги дізналися про те, що я виграв подорож, всі почали активно споживати напої від Coca-Cola, але вони, на відміну від мене, зберігають кожну кришечку з кодом.

Ніна Майстеренко та її спонтанне рішення

Ніна Майстеренко

Зазвичай я в таких розіграшах участі не беру, але цього разу все вийшло якось спонтанно. Просто побачила новину про акцію на пляшці, відправила код і сталося диво. «Ва-а-а-а-у!», – сказала я, коли дізналася про те, що стала переможцем. Чоловік надзвичайно зрадів виграшу, і ми одразу ж почали планувати подорож до Карпат, адже я завжди мріяла потрапити туди саме влітку.

А знаєте, де ми з чоловіком перебуваємо саме зараз? У чарівному готелі з приголомшливим видом на … Карпати! В перший день нашого відпочинку йшов літній дощ. Коли він скінчився, все навколо огорнула туманна димка. Краса неймовірна!

Євген Нікітішін – гравець-профі!

Євген Нікітішін

За останні 3-4 роки я не пропустив жодної акції від Coca-Cola, але окрім фірмових склянок, ведмедиків та поповнення мобільного рахунку нічого вагомого ніколи не вигравав. Але цього року мені дійсно пощастило – я виграв подорож. Сказав дружині, а вона вирішила, що це я так жартую. Довелося показати їй сторінку офіційного сайту, аби вона змінила думку.

Але найцікавіше сталося, коли нам зателефонували та запитали стосовно кришечки. Дружина кинулася шукати й … не знайшла її. Я почав нервуватися, адже не викидав жодної кришечки. Врешті решт ми знайшли її, потім отримали сертифікат і обрали Туреччину, де вже встигли відпочити.

Родичі сумнівалися в нашому виграші, але потім повірили. Хоча мені й досі кажуть щось на кшталт «якби хтось інший виграв, ніколи б не повірив у те, що це правда».

Нам з дружиною дуже сподобалося у Туреччині, все було на вищому рівні. Бажаємо ще раз повернутися до цієї країни, тому чекаємо на нову акцію від Coca-Cola!

Катерина Ковенко просто обрала пляшечку з літаком

Катерина Ковенко

В нас з чоловіком не було багато часу на відпустку і ми не знали, куди взагалі хочемо поїхати. Тоді чоловік мені сказав, а чом би не взяти участь у різних конкурсах, де розігруються подорожі.

Наступного дня я купувала собі напій Sprite – у магазині одна пляшечка була звичайна, а інша – з літаком на обгортці. Цю з літаком я й обрала, а також помітила слово «акція». Побачила код, зареєструвала його та … виграла з першого ж разу.

Ми повірили в те, що наш виграш – не обман або якийсь розіграш тільки у той момент, коли сіли на літак до Туреччини, де ми дуже класно відпочили з чоловіком.

Альона Хмель не виграла б без справжнього супергероя

Альона Хмель

Ми гуляли всією родиною у парку, купили Fanta. Дитина помітила код та запропонувала відправити його. До речі, вибрали ми пляшечку з напоєм навмання. Наступного дня мене повідомили стосовно виграшу, я одразу ж зраділа, але тільки до моменту, коли згадала, що … ми викинули пляшечку!!!

Підійшла до чоловіка, розказала йому все, а він запитує мене «то мені треба йти до смітника у парку та копирсатися в ньому?». Уявіть, скільки сміття викидають у київських парках влітку! Але мій чоловік – герой, бо одразу ж зібрався, взяв спеціальні рукавички та пішов до парку.

Підходить він до урни, куди ми викинули пляшечку, а сміття там вже немає. Він побачив працівницю парку, що висаджувала квіти, підійшов до неї та пояснив ситуацію. Чоловікові пощастило, адже працівниця не тільки вирішила допомогти йому, але й вказала на пакет з потрібної урни. Чоловік вдягнув рукавички та, у супроводі здивованих поглядів людей навколо, почав копирсатися в тому пакеті. І він знайшов нашу кришечку!