Оглядовий майданчик у Маріїнському парку, Паркове місто, Аскольдова могила, Майдан Незалежності та інші історичні пам’ятки Києва на шість годин були повністю подаровані бігунам. 8 жовтня у столиці України пройшов восьмий міжнародний Київський марафон 2017. І свято бігу традиційно відбувалося за підтримки ТМ BonAqua.

Ми впевнені, що подолання серйозних дистанцій дає впевненість у своїх силах, робить людину більш витривалою. Крім того, біг – це також справжнє задоволення та відпочинок. Довести це вирішили більше 30 співробітників компанії Coca-Cola, які разом зі своїми сім’ями прийняли цей виклик і взяли участь у марафоні.

Чудову атмосферу забігу забезпечили гарні маршрути та прекрасна організація: на пунктах гідратації спортсменів підтримувала BonAqua, по всьому маршруту – вболівальники з мотивуючими плакатами, а на фініші учасників чекали перемога та оплески.

До речі, спортивна традиція міста зібрала 10 000 людей з 52 країн світу, дуже різних, але об’єднаних однією метою.

Ми ж поговорили з представниками нашої дружної команди Coca-Cola та дізналися, як їм бігалося.

Мирослав Катона: Я почав бігати два роки тому, коли шукав баланс між насиченим графіком на роботі та життям поза офісом. Починав з невеликих відстаней, і ось тепер на тренуванні пробігаю 20-30 кілометрів. Тому півмарафонська дистанція далась досить легко, я навіть покращив свій результат. Цьому сприяли регулярні тренування, підтримка друзів та колег, хороша погода та високий рівень організації спортивного заходу.

Особисто я починав сам, а зараз тренуюсь з друзями. Головне – наполегливість і систематичність. Моя схема проста – мінімум три рази на тиждень: двічі по буднях і довга дистанція на вихідних. Окрім відчутного впливу на загальний фізичний стан, сам для себе відзначаю внутрішні зміни і розвиток таких якостей, як витривалість і сила духу. Тому запрошую всіх долучатися до бігу – до зустрічі вже на наступному забігу!

Олена Титаренко: Дякую за організацію та можливість взяти участь у такій події! Емоції просто переповнювали – починаючи від хвилювання перед забігом і закінчуючи гордістю через те, що я змогла подолати хоч невелику, але свою дистанцію.

Круто, що нам легко було впізнати один одного та триматися разом завдяки нашим регланам. Я не відчувала себе самотньою в забігу, бо в полі зору постійно була наша «Бонаквочка». Пишаюся, що цього року кількість учасників від «Кока-Коли» ще збільшилася.

І сподіваюся, що наступного року ще більше людей отримають можливість пережити такі незабутні емоції.

Іван Цибулін: Wizzair Kyiv City Marathon біг вперше, раніше був лише вболівальником. Можу сказати, що траса гарна, а організація кожного року виходить на новий рівень.  

Мотивує настрій бігунів та те, як люди продовжують жартувати і посміхатись навіть на 15-му кілометрі. Хоча на 35-му може бути вже не такий гарний настрій. Зате на фініші нарешті можна поставити собі впевнене “Done”!

Я активно бігаю вже декілька років, але відчуття на фініші кожного разу як вперше.

До кожної дистанції потрібно ставитися відповідально: бігати протягом року 3-4 рази на тиждень, а активну частину підготовки до забігу почати за 2 місяці, обов'язково дотримуватися правильної дієти.

Новим учасникам бігової комуни раджу спробувати стати учасником бігового клубу. Адже у кожному клубі є тренер, який підкаже, над чим необхідно працювати. Плюс – знайдете нових друзів та нові враження.    


Микола Савун: «Марафон – це не змагання,

Це те, як віриш ти в себе!

Коли є сила і бажання – тебе ніхто не здожене.

Якщо ти ціль собі поставив і вже прямуєш до мети –  

Прийди на марафон й побачиш – що насправді можеш ти!»