В Україні стартував проект «Я зможу! Натхнення. Можливості. Успіх», який був створений Фондом Олени Пінчук за підтримки Фундації Кока-Кола. І спрямований він на підтримку молодих дівчат та їх самореалізацію у суспільстві.

У проекті беруть участь жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах. Вони будуть ділитися своїми історіями про досягнення та падіння, і підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху.

Потужне партнерство. Олена Пінчук, засновниця Фонду «АНТИСНІД»

Ми об’єднали успішних жінок для того, щоб їх життєвий та професійний досвід став натхненням та прикладом для тисяч молодих дівчат. Для того, щоб дати їм можливість ділитися знаннями зі студентками та школярками по всій Україні. Щоб допомогти молоді визначитися зі своєю професією та щоб створити зв’язки між тими, хто добився успіху, і тими, хто знаходиться на самому початку свого кар’єрного зростання, – розповіла Олена Пінчук на презентації.

Олександр Богуцький, генеральний директор ICTV.

- Компанія Кока-Кола розуміє, що жінки є рушійною силою економічного та соціального прогресу. Саме тому в усьому світі ми підтримуємо проекти для жінок, – сказала PR директор компанії Кока-Кола Україна Олеся Жулинська. – І тепер в Україні разом з Фондом Олени Пінчук ми реалізуємо спільний проект «Я зможу!», який буде надихати, допомагати та об’єднувати жінок. Цей проект – це більше ніж наша соціальна корпоративна відповідальність. Ми впевнені, що активна участь жінок в економічних процесах та суспільному житті прискорить розвиток України. Це підтверджує статистика в інших країнах. За останні десятиріччя кількість жінок на керівних посадах у державному управлінні, політиці та бізнесі значно збільшилася. Але до ліквідації розриву між жінками та чоловіками у всіх сферах ще дуже далеко. Україна, на жаль, і досі лишається в числі нерівноправних країн. Тому наш проект є вкрай важливим, адже менторство та історії досягнень жінок надихають та відкривають нові можливості для країни.

Телеведуча Олена Фроляк

Як це працює

У першу чергу, проект буде спрямований на те, щоб створити нові рольові моделі, розповісти історії успіху, продемонструвати, як багато жінок в Україні посідають відповідальні посади, керують власним бізнесом та стають відомими у творчих професіях.

Щоб доєднатися до проекту, необхідно зайти на сайт та відправити заявку на запрошення спікерів проекту в українські школи та виші або відправити запит на менторство.

Народний депутат Олена Кондратюк

Крім того, в рамках проекту відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії. Саме вони мають стати джерелом натхнення для тисяч молодих жінок, які сьогодні на самому початку своєї кар’єри та не завжди впевнені у власних силах. Кожна жінка, яка погодилася розповісти про своє професійне зростання, прочитає серію лекцій, проведе декілька зустрічей з молодими жінками, стане для них ментором.

Зараз менторами проекту стали більше 30 відомих жінок. Серед них журналістки Оксана Соколова та Олена Фроляк, спортсменки Лілія Подкопаєвата Аліна Шатернікова, народні депутати Олена Кондратюк, Ольга Белькова та Марія Іонова, дизайнерки Анна Октябрь та Світлана Бевза, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, державні службовці, науковці, керівники великих міжнародних компаній та корпорацій. Цей список продовжує поповнюватися новими іменами.

Генеральний директор Кока-Кола, Росія, Україна, Білорусь, країни Балтії і Польщі, Лана Попович спікується з учасницями

Сайт проекту

Ментори проекту

Читати детальніше про проект