Автор: Тереза Ноорландер

Всесвітній тиждень води у Стокгольмі — це щорічний координаційний центр з питань водних ресурсів на земній кулі. Захід розрахований на експертів, практиків, бізнес-інноваторів та молодих фахівців з цілого ряду секторів і країн для обміну ідеями, розвитку, розробки рішень найбільш гострих проблем, пов'язаних з водою сьогодні.

Темою цьогорічного Всесвітнього тижня води в Стокгольмі була «Вода для суспільства: включаючи все».

Часто кажуть, що вода — це найцінніший ресурс природи, але це також спільний ресурс, необхідний для нашого бізнесу, а також для наших споживачів та громад, в яких вони живуть. Вода — це синя нитка, яка проходить через суспільство і пов'язує разом стільки важливих елементів життя. Дійсно, без води немає життя.

Ось чому ми повертаємо більше води природі та громадам, ніж ми використовуємо в готових продуктах. Ми працюємо разом із здібними партнерами, щоб забезпечити людям доступ до води та санітарних умов життя.

Хоча звичайна чиста прісна вода є основним правом людини, мільярди все ще не мають базового доступу до чистої води та санітарних умов. І в міру зростання глобальних температур ми можемо очікувати більшої загрози біологічному різноманіттю, пов'язаної з водою через посуху, бурі та пожежі.

Ось чому ми в Coca-Cola підтримуємо таку кількість локальних проектів у всьому світі, щоб збільшити доступ до безпечної питної води. Як і цей місцевий проект у Газі та наша новаторська програма в Африці - RAIN - яка підтримувала програми з водопостачання, санітарії та гігієни в більш ніж 2000 громадах у 41 країні.

Ми також робимо цю важливу роботу в Європі. Цього тижня, на Всесвітньому тижні води у Стокгольмі, я розповідала про наше десятирічне партнерство з Глобальним водним партнерством Середземномор’я (GWP-Med) та про те, як це допомагає будувати безпечне майбутнє для понад 300 000 людей у Греції, Кіпрі, Мальті та Італії.

Після п'яти надихаючих днів розмов про воду та прослуховування експертів у цій галузі, мені знову нагадали про неймовірний вплив води на людей, громади, біорізноманіття, сільське господарство, суспільства та економіку. А поруч із чудовими партнерами, експертами та спікерами, я також ввібрала в себе вражаючі знання, які мають мої колеги. Це допоможе нам продовжувати працювати над збереженням води. Який чудовий тиждень!