Coca-Cola оголосила, що цілковито змінює свою політику щодо упаковки та ставить таку глобальну ціль: до 2030 року збирати та переробляти таку ж кількість упаковки, яку ми доставляємо на ринок.
Ця ціль є основним елементом нової концепції «Світ Без Відходів», яку Система
«Світ має проблему упаковки – проблему, яка не виникла сама по собі – і ми, як і всі інші компанії, несемо відповідальність за допомогу у вирішенні цієї проблеми, – говорить Джеймс Квінсі, президент та СЕО The
Ми використовуємо нашу планету так, наче у нас є ще одна запасна, яка тільки чекає на відкриття. Справді, використання природних ресурсів в глобальному масштабі зростає вдвічі швидше, ніж населення у 20-му столітті.
За даними Програми ООН з навколишнього середовища, у 2017 році використання світових матеріалів досягає майже 90 мільярдів тонн, що в три рази більше, ніж у 1970 році. Ми використовуємо наші природні ресурси зі стрімко зростаючою швидкістю. Ми поводимося так, наче вони ніколи не закінчаться.
Це не тільки проблема для нещасних морських черепах або прибережних громад, які повинні мати справу з пластиковими пляшками, що вимиває на їх береги. Це проблема для всіх нас. І, як і більшість проблем, ця відкриває можливості. У нас є шанс переосмислити питання пластмаси та упаковки і навіть нашої економіки.
У 2009 році ми представили упаковку PlantBottle ™, інноваційну пляшку, яка складається на 30% з рослинних матеріалів. Протягом багатьох років ми працюємо над тим, щоб зробити нашу упаковку 100% переробленою. І ви, можливо, помітили, що деякі наші пляшки стали легше, ніж раніше. Це все кроки в правильному напрямку, і ми не маємо наміру зупинятися. Ми шукаємо нові способи зробити пластик більш інноваційним та включити більше перероблених матеріалів у наші пляшки.
Це не тільки проблема для нещасних морських черепах або прибережних громад, які повинні мати справу з пластиковими пляшками, що вимиває на їх береги. Це проблема для всіх нас.
Наша мета – заохочувати більше людей до переробки. Ми прагнемо інвестувати свої кошти та свій досвід, щоб допомогти людям зрозуміти, що потрібно переробляти, як переробляти та де переробляти».
Зазначаємо, що на даний момент більшість упаковки Компанії у світі є переробною. В Україні вся упаковка, у яку фасується продукція Компанії
Зобов’язання
Повний текст коментаря Джеймса Квінсі на Medium.com.
БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ НА JOURNEY
- Не відірватись: 5 захоплюючих книжок від українських письменниць
- Подобається Грета Тунберг? Ось ще декілька крутих еко-активістів, яких варто знати
- 7 серіалів, які не можна пропустити цієї осені
- Coca-Cola представила пляшки з OLED-підсвіткою до виходу «Зоряних війн»
- Як одна лекція про mindfulness та 4 простих практики можуть змінити життя (це перевірено)