Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» за підтримки Фундації Coca-Cola проведе 2-й літній табір “YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity” для українських студентів. Жоден студент не схоче пропустити таку цікаву нагоду! 100 щасливчиків, серед яких 50 студентів – із тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів, зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні.

Табір проходитиме з 10 по 14 липня 2018 року. До участі запрошуються студенти 1-6 курсів. Аби потрапити до табору треба зробити всього подати заявку на конкурс. Аби зареєструватися у конкурсі необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа. Заявки приймаються до 25 червня 2018 року. Тож не проґав таку можливість та встигни вчасно подати заявку.

А тепер ми розкажемо, що тебе чекатиме впродовж 4 днів проведення табору. YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів; вони отримають менторську підтримку від експертів різних галузей; встановлять нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості.

Студенти займатимуться розробкою проектів у таких сферах: інтеграція в суспільство та забезпечення прав і можливостей для внутрішньо переміщених осіб; підвищення ефективності економіки громад (малий бізнес, соціальна підприємницька діяльність); екологія (ефективне використання водних ресурсів та утилізація сміття, зелена енергетика та соціальні еко-ініціативи); розвиток громадянського суспільства; гендерна рівність та забезпечення прав і можливостей для жінок; інновації та технології; суспільна охорона здоров’я тощо. І що дуже надихає, так це той факт, що найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для їхньої реалізації у громадах по всій Україні.

Це вже не перший раз, коли Фонд Віктора Пінчука та Фундація Coca-Cola організують цікаву подію для молоді. YOU Camp є продовженням успішної співпраці двох організацій. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації був організований екологічний табір «Завтра.UA Climate Change Camp», в рамках якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати стимули для їх рішення.

Метою програми «Завтра.UA» протягом останніх 12 років було створення нового покоління агентів змін: генерації, що має блискучу освіту та фахові вміння, і яка опанувала провідні міжнародні практики та ідеї; генерації, що відчуватиме та думатиме по-іншому, і відповідно буде спроможною зробити вагомий внесок у розбудову нової країни. Програма працює на виконання місії Фонду Віктора Пінчука з 2006 року, яка полягає у створенні можливостей для нових поколінь стати провідниками змін завтрашнього дня.

Ну що, ти готовий стати агентом змін нового покоління?