Згадайте якщо ви не вмієте готувати млинці, хочете якось по-особливому прикрасити новорічну ялинку чи навчитись складати кубик Рубіка, куди ви звертаєтесь за допомогою? Напевно, до інтернету, адже в ньому можна не лише знайти необхідну пораду, але й на власні очі побачити, що і як робити.

Тому ми зробили для вас добірку освітніх каналів, за допомогою яких ви зможете навчитись малювати, грати на музичних інструментах, майструвати предмети дизайну та готувати смачні страви.

Кулінарний майстер-клас з Кока-Кола

Колись кулінарний експерт Вікторія Пархоменко записала для Coca-Cola серію відеоуроків з приготування різноманітних страв. Так що у вас є чудова можливість навчитись, анприклад, готувати стір-фрай з курки та броколі, салат з грушею-конфі, салат з апельсинами та шафраном та різдвяне печиво.  

Готуємо з Валентином Михайловим на Just Cook It

В мистецтві приготування їжі в нагоді стане також канал Just Cook It. Під час його перегляду, окрім рецепту приготування страви, ви зможете дізнатись цікаві факти з життя, гастрономічні вподобання та послухати історії гостей каналу.

Беремо акорди на гітарі з PimaLIVE

На каналі Pima Live хлопці по-доброму і з гумором швидко навчать, як знаходити ноти на грифі, грати «Рожеву пантеру» та покажуть, як налаштувати гітару. А ще на вас чекають інтерв'ю з відомими гітаристами, огляди, кавери та багато іншого.

Малюємо з Art Shima

Один з найкращих каналів з академічного рисунку та живопису ‒ канал художниці Анастасії Шімшілашвілі ‒ ArtShima. І перше, з чого вона починає ‒ це правильна заточка олівців і штрихування. Шима чітко і організовано викладає практичні поради та вказівки, які дійсно дуже допомагають в самостійному освоєнні малюнка. Єдиний мінус ‒ нові ролики виходять несистематично, а лише коли у художниці з'являється вільний час. Однак для початківців вистачить роботи.

Використовуємо все, що під рукою, разом з каналом адвоката Єгорова

Один з найпопулярніших diy-каналів ‒ канал адвоката Максима Єгорова. Ні, тут він не дає порад з області юриспруденції, а показує, як за допомогою підручних матеріалів зробити шезлонг, вітрильну шлюпку або прозорий курінь. Чого тільки варте відео про те, як прогнати з саду кротів. Відео Єгорова варто дивитися вже хоча б тому, що автор надихає своєю винахідливістю.

Прикрашаємо імбирні пряники з Yuliya Small

До Нового року та Різдва залишилось не так вже й багато часу, і якщо ви у роздумах щодо святкових подарунків, то саме час згадати про імбирні пряники. Адже вони теж можуть бути чудовим презентом. А навчитись робити та розмальовувати пряники глазур’ю можна разом з каналом Yuliya Small.

Робимо новорічні прикраси з Diy TV Beauty

Ялинки, сніговики, свічники, святкові картки, новорічні прикраси ‒ все це можливо змайструвати самому за допомогою каналу Diy TV Beauty, не витрачаючи зайвих грошей. Звісно, ця річ буде в одному екземплярі ‒ унікальна і неповторна.