Coca-Cola Foundation та The Coca-Cola Company разом зі своїм багаторічним партнером в Україні Klitschko Foundation запускає новий проект Zero Waste School. Його мета - навчити школярів та вчителів сортувати сміття.

У цьому проекті може взяти участь будь-яка школа або навчальний заклад, де навчається мінімум 200 учнів.

Отже, якщо ви прагнете змінити екологічну ситуацію у своєму місті чи селі, але не знаєте, з чого розпочати, ця програма - саме для вас. Збирайте команду і заповнюйте анкету. А вже в квітні буде обрано 50 команд, які зможуть отримати навички проектного менеджменту, познайомитеся з відомими еко-активістами та лідерами думок, дізнатися, як правильно сортувати сміття. До речі, на сортуванні можна навіть заробити кошти на потреби своєї школи та громади. Загалом на участників програми чекають тренінги, семінари та цікаві знайомства.

Про детальні умови читайте тут. Не баріться і подавайте заявки!

І нагадуємо, що цього року Coca-Cola оголосила, що цілковито змінює свою політику щодо упаковки та ставить таку глобальну ціль: до 2030 року збирати та переробляти таку ж кількість упаковки, яку ми доставляємо на ринок.

Тому проект Zero Waste School - це лише одна із сходинок на шляху до великої мети. Але саме навчання - це той фундамент, з якого далі можна реалізовувати будь-які сміливі плани.