Йшов 1928 рік. Саме тоді, вперше в історії, жінки змогли взяти участь в Олімпійських іграх в легкоатлетичних змаганнях. Олімпійський факел, що запалив вогонь спортивних ігор, розпалив цю традицію. А транспорт, що перевозив американських спортсменів до Амстердаму, також доставив пляшки з Coca-Cola на її перші Олімпійські ігри.

Протягом десятиліть, кожні чотири роки, на Олімпійських іграх творилася історія. Coca-Cola відвідала кожну країну, в якій відбувалися Ігри, починаючи з 1928 року. Ми були свідками того, як встановлюються рекорди, втілюються мрії, а дух суперництва та братські відносини між спортсменами йдуть рука об руку.

Компанія Coca-Cola є єдиною компанією, яка такий тривалий проміжок часу виступає спонсором Міжнародного олімпійського комітету (МОК). І 24 червня 2019 року компанія Coca-Cola оголосила про продовження своїх відносин ще на 12 років. Отже, загалом строк співпраці Coca-Cola і МОК буде складати 104 роки.

Цей контракт визначає нову епоху спонсорства між компаніями і Олімпійським комітетом. Відтепер категорію безалкогольних напоїв у рамках спонсорства під час Олімпійських ігор будуть представляти дві компанії: Coca-Cola та Mengniu Dairy Company. Mengniu – це китайська компанія, що є лідером у розвитку молочної продукції.

Відвідувачі Олімпійських ігор в Амстердамі біля кіоску Coca-Cola в 1928 році

«Ми маємо честь і привілеї бути частиною руху, що дає можливість спортсменам з усього світу зібратися разом, щоб представляти свої країни, реалізовувати свої мрії та бути частиною історії», – сказав Джеймс Квінсі, голова компанії Coca-Cola. «Багато чого змінилося з того часу, як у 1928 році ми продали першу пляшку Coca-Cola на Олімпійських іграх. З новим підходом до нашого бізнесу та спонсорської діяльності, ми з гордістю повідомляємо, що приєдналися з Mengniu до майбутніх Олімпійських ігор».

Компанія Coca-Cola та Mengniu добре знайомі один з одним по Китайському ринку. Оскільки найбільшим акціонером Mengniu, є компанія COFCO, що також виступає материнською компанією COFCO Coca-Cola. Це одна із компаній по розливу Coca-Cola в Китаї.

Після підписання контракту з Міжнародним Олімпійським комітетом, компанія Coca-Cola тепер може розпочати планування своїх заходів у Пекіні в 2022 році, в Парижі в 2024 році, і в Лос-Анджелесі в 2028 році. До речі, у 2028 році виповнюється рівно 100 років з того моменту, як жінки вперше увійшли в історію Олімпійських ігор в Амстердамі. Компанія Coca-Cola прийматиме участь і на Олімпіаді в 2026 і 2032 роках – у містах, які ще не визначені.  

«Ми робили все аби подарувати уболівальникам Олімпійських ігор стільки неймовірних моментів протягом багатьох років. Це ті моменти, які надихали і захоплювали прагненням до досконалості, можливістю шансів на успіх, духом конкуренції, і баченням змін світу на краще, – розказала Біатрис Перес, головний директор по зв'язкам з громадськістю, комунікаціям, стійкому розвитку та маркетингу компанії Coca-Cola, – Вже маючи таку тривалу історію взаємодії з Олімпійським комітетом, ми не можемо не бути в захваті від перспектив, які відкриває нам майбутнє».