Приблизно 3900 найменувань та близько 500 брендів – саме такий портфель компанії  Coca-Cola на сьогодні. Вражає, чи не так? Розповідаємо про цікаві бренди, яких немає в Україні, але які дуже популярні в інших країнах світу.

Ароматизоване молоко VIO

Минулого року Coca-Cola запустила VIO, ароматизоване молоко, розроблене спеціально для Індії. Справжній чемпіон місцевого ринку, унікальний напій виготовляється з молока, отриманого фермерами. Для аромату використовують шафран чи мигдаль і фісташки.

Соєвий напій AdeS

Компанія Coca-Cola офіційно придбала AdeS у березні 2017 року, але цей напій почав випускатися в Аргентині ще в 1988 році. Окрім того, що він є найпопулярнішою маркою напою на основі сої в країнах Латинської Америки, AdeS був піонером у розвитку другого за величиною ринку соєвих напоїв на глобальному рівні.

Соки Simply

Персиковий сік та  лимонад з полуницею - це два найновіші смаки в лінії цих соків у Північній Америці. Освіжаючі напої виготовлені з простих та натуральних інгредієнтів, до них ніколи не додають консерванти, штучні ароматизатори та барвники. Крім того, всі напої використовують упаковку PlantBottle®, яка повністю переробляється та виготовлена з матеріалу на основі рослин.

Кокосова вода ZICO Velvety Chocolate

Кокосова вода швидко перетворилася на популярний напій в Австралії, а Coca-Cola зробила його шоколадний варіант. ZICO Velvety Chocolate - це ароматизований, виготовлений з кокосової води (не з концентрату), кокосового крему та какао-порошку.

Газовані напої Minute Maid 

Є понад 100 різновидів солодкого напою Minute Maid, і зараз до сімейства додано Minute Maid Sparkling. Це чудові соковмісні напої з низьким вмістом калорій. Продаються у Північній Америці.  

Натуральні соки Amita

Amrita є улюбленим напоєм у Греції з 1983 року, це найвідоміший бренд у своєму класі. Ароматні апельсин, ананас, яблуко, грейпфрут, яблуко-апельсин-морква та апельсин з мандарином - це всі 100% натуральні фруктові соки без додавання цукру. Також доступні вісім інших смаків, у тому числі лимон, вишня, банан, персик, гранат, полуниця та апельсин.


Соки Oasis

Oasis - найпопулярніший у Британії сік. Є сім смачних видів, включаючи фруктові та ягідні мікси. Минулого року компанія Coca-Cola провела інноваційну кампанію: споживачі змогли замінит зображення фруктів на пляшці на своє обличчя, використовуючи спеціальний мобільний додаток.

Молоко fairlife Milk

Напій fairlife Milk отримав нову упаковку цього року. Ультрафільтроване молоко Fairlife походить із фермерських господарств в північній Америці, а потім фільтрується, щоб вміст білку та кальцію став більше, а цукру та лактози менше.

Білкові напої China Green’s

У березні 2016 року Coca-Cola придбала бренд Culiangwang ("China Green"). Ці китайські білкові напої зроблені з рослинних білків, у тому числі зелених та червоних бобів, а також з  волоських горіхів. Ці білкові напої набувають величезної популярності у Китаї, де молочні напої, як правило, не користуються попитом.