Час минає невпинно і ось вже до найважливішої спортивної події року залишилось кілька тижнів. ХХХІ Олімпіада стартує 5 серпня у Бразилії, в Ріо-де-Жанейро. До речі, це вперше, Олімпійські ігри відбуваються в Південній Америці.

На Олімпіаді в Ріо Україну будуть представляти 205 спортсменів у 27 видах спорту. Ще п’ятеро українських плавців і екіпаж чоловічої байдарки-двійки очікують підтвердження на участь в Іграх. Серед олімпійської команди спортсменів є вже відомі зірки спортивної арени, такі як фехтувальниця Ольга Харлан, гімнастка Ганна Різатдінова, стрибун у воду Ілля Кваша, український борець греко-римського стилю Жан Беленюк, тенісистка Леся Цуренко. А також менш відомі, але не менш талановиті спортсмени, зірки яких ще тільки запалають на спортивному небосхилі. 

Склад  спортсменів олімпійської збірної України 


Читай також: 

Національний олімпійський комітетет покладає великі сподівання на команду і передбачає 20 призових місць на Олімпійських іграх. Як сказав президент комітету Сергій Бубка: «Ми віримо в наших олімпійців і в те, що славні спортивні традиції України будуть продовжені в Ріо». До речі, компанія «Кока-Кола» в Україні вже 20 років підтримує НОК

У наших спортсменів зараз нелегкі часи. Позначається величезне фізичне та психологічне навантаження. Адже хлопці і дівчата готуються до найголовніших стартів у своїй кар’єрі. І вони сповнені рішучості і надії на перемогу. Однак їм конче необхідна наша підтримка. Ось, що говорить з цього приводу чемпіон світу і Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк: «Підтримка вболівальників для мене – це стимул для досягнення цілей». Тож вболіваймо за нашу команду!

До речі, не так давно Жан Беленюк та олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу з легкоатлетки та багатоборства Наталія Добринська знялися у ролику Coca-Cola, підтримавши таким чином компанію у її соціальній відповідальності перед суспільством. Пропонуємо тобі переглянути його за посиланням: З любов’ю до України.
Добринська та Беленюк
Наталія Добринська та Жан Беленюк

Читай також: 

Святкові проводи Олімпійської збірної відбудуться 23 липня на Софійській площі Києва о 18:00. Наші спортсмени урочистою ходою у новій яскравій спортивній формі збірної України пройдуть від Михайлівської до Софійської площі. А 24 липня Олімпійське селище офіційно відкриє свої двері в Ріо, де вже почав працювати український олімпійський штаб. 5 серпня українська команда вийде на стадіон в Ріо-де Жанейро.

Давайте підтримаємо наших олімпійців разом. Адже перемога важливіша, якщо є з ким її розділити. Офіційна церемонія проводів відбудеться о 20:00. Приходьте і побажайте нашим спортсменам успіху і численних перемог.

P.S.: Щоб підтримати нашу команду в Ріо, у середу, 20 липня, на НСК «Олімпійський», в Києві, відбувся флешмоб #UkraineYesWeCan. Кожен бажаючий мав можливість влаштувати ранкову пробіждку головною спортивною ареною країни. Детальніше про те, як це було на сторінці #UkraineYesWeCan у Facebook

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!