Хто сказав, що з настанням осені життя завмирає? Адже це прекрасна пора року. Сонце вже не жарить і не пече. Тож активний відпочинок на свіжому повітрі буде не таким виснажливим. Піші прогулянки, катання на велосипеді, активні ігри принесуть масу задоволення і позитивних емоцій. Так що відривайся від дивану і вперед! Проведи осінь активно!

Заняття кінним спортом

Кінні прогулянки по лісовій місцевості, приголомшливі види осінньої природи, свіже повітря і відмінний настрій ‒ все це ти отримаєш на додачу до фізичних навантажень. А ще радісні відчуття і позитив від спілкування з благородними тваринами. Адже заняття верховою їздою спрямовані, перш за все, на отримання задоволення. До того ж, катання на конях знімає стрес і втому, заспокоює, відновлює нерви. Недарма існує навіть таке лікування як іпотерапія, під час якої людина взаємодіє зі спеціально навченим конем. Так що гарний настрій гарантовано.

Велопрогулянки

Що може бути краще, ніж проїхатись восени парком на велосипеді. Золоті арки дерев, ласкаві сонячні промені, краса природи ‒ все це створює незабутні відчуття. До того ж, як правило, з настанням перших осінніх холодних днів кількість велосипедистів різко скорочується, тому їзда по улюбленим вуличкам, стає більш комфортною. А ще можна взяти з собою фотоапарат і наробити безліч прекрасних знімків на фоні осіннього міста або лісу. Однак виїжджаючи на прогулянку, не забувай, що зараз не літо. Тому не будуть зайвими непродувна куртка-дощовик, рукавиці та легка шапка.

Сплави на човнах

Якщо бажаєш адреналіну, тобі сюди. Адже рафтинг на гірській річці Прут, Черемош або Південний Буг не залишить байдужим нікого. Море позитиву, емоцій і яскравих вражень забезпечено. До речі сплавлятись цими річками можна з квітня до вересня включно. Так що, ти встигаєш. Є варіанти і більш спокійні, такі як сплави по рівнинних річках на байдарках. Тут не буде стрімких порогів, але на тебе чекають чудові пейзажі і мальовничі береги, милуватися якими буде достатньо часу. Однак слід заздалегідь потурбуватись про екіпіровку. Для такої пори року вона повинна бути теплою і непродувною.

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба, на відміну від звичайної, задіює майже в два рази більше м'язів, тому і калорій витрачається більше. До речі, вперше ходьбу почали практикувати в 1940х роках лижники в Фінляндії, щоб і влітку не переривати підготовку до зимових змагань. А вже пізніше випустили перші палки для ходьби і придумали термін Nordic Walking. Все що тобі знадобиться з екіпіровки ‒ це палки для скандинавської ходьби і можна вирушати в дорогу. Ходити можна будь де, однак восени краще це робити в лісі, на природі, насолоджуючись тишею і красою осінніх дерев.

Збирання грибів

Саме так! Старий добрий відпочинок ‒ збирання грибів. Він дарує гарний настрій, лікує душу і приносить нескінченну насолоду. Білі гриби, маслюки, опеньки, зеленушки, сироїжки та багато інших. Починаючи з ранньої осені, і до перших заморозків можна сміло ходити в ліс збирати гриби. А якщо цілі дні сидиш в офісі, буде особливо корисно провести день на природі і свіжому повітрі. Відчути всю красу і атмосферу спокійного лісу. А який азарт з’являється, коли ти знаходиш перший гриб, потім другий. Зупинитись дуже важко. Відчуваєш себе в деякій мірі золотошукачем.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!