Легендарний гурт Queen презентував пісню з вокалом Фредді Мерк'юрі, що не увійшла до раніше випущених платівок. Реліз став частиною кампанії, покликаної привернути увагу до проблеми ВІЛ/СНІД.  
Трек “Let Me In Your Heart Again”, змікшований Вільямом Орбітом (William Orbit), став першою композицією нової ініціативи The Coca-Cola Company та благодійного фонду (RED).
Основна мета кампанії – збір коштів для профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, повідомляє Safe Connection. Щодня у світі народжується 650 ВІЛ-позитивних дітей. Вартість медикаментів, що можуть знизити цей показник на 95% складає всього 0,40$ на день.

Щоб зібрати необхідну суму, The Coca-Cola Company та (RED) запросили відомих артистів, які в рамках проекту ділилися ексклюзивними композиціями і щотижня викладали свої раніше не опубліковані твори на каналі компанії в iTunes.

У глобальній акції взяли участь також OneRepublic, Aloe Blacc, Wyclef Jean та Avicii. Реліз треку “Together” Алое Блек відбувся 10 листопада, “Divine Sorrow” Вайкліф Джин – 17 листопада, а пісні “I Lived (RED) Remix” OneRepublic 24 ноября.
Кампанія продовжувалася до 1 грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, а усі зібрані кошти були направлені д Глобального Фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією 
Усі, хто зробив внески до фонду, отримають додаткові бонуси: можливість потрапити за куліси на концерті U2 у найближчому турі колективу; поспілкуватися з OneRepublic або потусити з Авічі, а також відвідати спільне шоу Queen та Адама Ламберта.
«Минуло 23 роки з того часу, як світ втратив Фредді Мерк’юрі [Фредді Мерк’юрі помер від СНІДу у 1991 році]. За цей час у боротьбі зі СНІДом відбувся значний прорив. Але ми не можемо зупинятися тільки на тому, щоб зробити лікування доступним. Ми маємо бути впевнені в тому, що його отримає кожен, хто цього потребує. Ми з Роджером пишаємося тим, що з нашої пісні стартує спільний проект The Coca-Cola Company та (RED), і сподіваємося, що сильний голос Фредді зможе знову надихнути світову спільноту», – каже Браян Мей, гітарист Queen.
«Цією програмою ми хочемо поширити послання надії та донести до відома молодих людей, що їх покоління може покласти кінець епохи СНІДу. <…> Одна з головних цілей кампанії – використовувати силу та вплив музики на покоління нового тисячоліття. Вони мають знати, що перемогти СНІД можливо, і це може статися ще за їх життя.  Ми щиро вдячні музикантам, які відкликнулися на нашу пропозицію взяти участь в акції та пожертвувати свою музику на такі цілі», –рядки зі спільного релізу The Coca-Cola Company та (RED).
Let Me In Your Heart Again – один з трьох невиданих треків Queen, що стали прикрасою нової ретроспективної збірки Queen Forever, яка побачила світ 10 листопада. До неї увійшли ремастровані версії головних хітів Queen та ряд артефактів, наприклад, невідомий публіці дует з Майклом Джексоном “There Must Be More to Life Than This”.
Нагадаємо, що гурт Queen двічі за останні роки виступив в Україні на концертах, організованих Фондом Олени Пінчук "АНТИСНІД". 30 червня 2012 року на Майдані Незалежності у офіційній київській фан-зоні за день до фіналу ЄВРО-2012 відбувся концерт Елтона Джона та Queen з Адамом Ламбертом. А майже на чотири роки раніше, 12 вересня 2008 року, Queen з фронтменом Полом Роджерсом дала концерт на Площі Свободи у Харкові.