Літо не безмежне,  та це не привід засмучуватися! Скоріше дзвони друзям та стартуйте на зустріч пригодам, природі і сонячному світлу! Доведений факт, що активний відпочинок і зміна оточуючого середовища відобразяться на твоєму здоров’ї набагато краще, ніж сон до обіду і ліниве нерухливе дозвілля. А за два вихідні дні можна встигнути зробити багато чого!  
У період сонячного літа важливо дотримуватися трьох основних правил: своєчасна гідратація, збалансоване харчування і рух!
run
Джерело зображення: pixabay.com

Не відкладай на завтра і вийди на пробіжку вже сьогодні.  Зроби невеличку гімнастику і відчуєш, що ці кілька хвилин звичайної фізкультури зарядили тебе на весь день і твоє тіло нарешті прокинулось. Аби дістати трохи прохолоди, вирушай у басейн під відкритим небом. Дістань з балкону свій велик або візьми його у прокат. Сходи на заняття з  йоги. Орендуй  на кілька годин каяк. Пограй у фрісбі з друзями. Відправляйся у мотузковий парк, аби перевірити свою спритність і сміливість. Рухайся, рухайся, рухайся!
ropes
Автор зображення: Loco Ropes

Всі свої літні активності не забувай супроводжувати достатньою кількістю води – це надасть вам ще більше енергії  і допоможе очистити організм від токсинів і шкідливих речовин.
bonaqua

Не полінись прокинутись вранці раніше, навіть у вихідний день. Поласуй на сніданок гранулою з йогуртом  чи мюслями і фруктами. Візьми з собою на прогулянку ще більше фруктів і овочів. Зроби фреш або смузі, можеш додати туди трохи льоду. Насолоджуйся вітамінами максимально, допоки солодку малину і рум’яні персики можна знайти на кожному кроці.
granola
Джерело зображення: kaboompics.com

Оберай свій вид активності, насичуй організм природніми вітамінами та пий достатньо води! Заряджайся на тиждень вперед, смачних та енергійних тобі вихідних! ;)
jump
Джерело зображення: pixabay.com