Коли мова йде про аспартам (підсолоджувач), тут є чимало плутанини та дезінформації. А ти міг би відрізнити факти від міфу?

У Великобританії та Ірландії аспартам є одним з найбільш часто використовуваних підсолоджувачів. Він виготовлений з тих самих будівельних блоків білка, який міститься в повсякденних продуктах, таких як м'ясо, риба та яйця, і використовується виробниками продуктів харчування та напоїв у різних продуктах, включаючи йогурти, жувальні гумки та безалкогольні напої.

Аспартам приблизно в 200 разів солодше за цукор, тому ми використовуємо його в дуже невеликих кількостях, а ще аспартам не містить калорій, тому ти можеш насолоджуватися улюбленими напоями Coca-Cola з меншою кількістю або взагалі без цукру, а також без калорій або зі зменшеною їх кількістю.

Але чи це безпечно? І що дійсно означає нуль калорій? Не хвилюйся, ми знайшли відповіді на всі запитання.

Факт або міф: напої з аспартамом зі зниженим вмістом калорій є небезпечними.

Міф. Підсолоджувачі, такі як аспартам, жорстко регулюються місцевими законодавствами і можуть використовуватися тільки після того, як їхня безпека була підтверджена.

Аспартам найбільш вивчений та протестований інгредієнт у світі - більше 200 досліджень підтверджують його безпеку. Це підтверджено Європейською Агенцією з Безпеки Продуктів Харчування (European Food Safety Authority (EFSA) у 2013 році.

Чи ти знаєш? Прийнята добова доза (ADI) для аспартаму становить 40 мг на кілограм ваги тіла.

500 This session has been closed

This session has been closed

Cannot serve request to /stories/aspartame-separating-fact-from-fiction.html on this server