Про ролики до Дня всіх закоханих говорять небагато, проте Coca-Cola вже не перший рік прославляє Амура. У 1889 році Coca-Cola випустила календарі, приурочені до Дня святого Валентина, а в архівах компанії можна знайти святкові листівки, датовані ще 1926 роком.

«Якісна реклама завжди відображає навколишній світ в момент її створення. Це немов дзеркало, піднесене до суспільства – в ньому легко побачити моду тих часів, культуру, популярну музику,» —  каже Тед Раян, архіваріус Coca-Cola.  «День святого Валентина теж має свою особливу історію, створену Coca-Cola».Coca-Cola провела безліч рекламних кампаній, приурочених до свята 14 лютого. У 1973 році Coca-Cola США запропонувала концепцію Buy Someone You Love A Coke, у продовження ТБ-кампанії, започаткованої ще у 1971 році, закликаючи до «любові та гармонії».

«На багатьох наших роликах, навіть тих, які не мали жодного відношення до Дня святого Валентина, ви побачите парочок з нашим продуктом» — каже Джамаль Букер.

З більш пізніх роликів дуже цікавий романтичний Happiness is in the Air, 2012 рік. Із спеціально обладнанного майданчика до великого міста летять червоні повітряні кульки з банками Coca-Cola — закохані пари отримують несподівані подарунки прямо з неба!

До Дня святого Валентина у 2012 році Coca-Cola Турція запустила онлайн фільм Love Machine. На апарат з Coca-Cola встановили приховану камеру. Ідея полягала в тому, що закохані пари могли отримати Coca-Cola безкоштовно, якщо скріплять своє кохання міцним поцілунком у торговому центрі в серці Стамбула.

Кохайте разом з Coca-Cola!