Цей рік нагадав нам про одну дуже важливу річ: найдорожчі подарунки – ті, які обирають серцем та наповнюють особливим змістом. А валютні коливання – це ще один привід повернутися до традиції вибору або навіть створення унікальних подарунків для близьких та друзів :)
Ось декілька прикладів особливих приємностей, що коштуватимуть від 5 до 250 гривень:

1. Інстабук
Зараз працює багато сервісів, що перетворять фото з Інстаграма на неповторні магнітики, листівки або симпатичний альбом – наприклад такийЗберіть найкращі ваші моменти цього року, роздрукуйте їх і додайте побажання до кожного фото. Чудовим варіантом буде і підписка на друк найкрутіших інстафото – отримувач подарунка в кінці кожного місяця отримуватиме лист з фото-листівками.
Instabook
Джерело зображення: http://pixabay.com/

2. Вітамінний заряд

Завдяки досягненням сучасної науки процес приготування джемів став неймовірно приємним та займає всього 30 хвилин. Рецепт такого джему дуже простий і подивитися його можна тут. А після завершення приготування ви зможете написати на банках особисті побажання, прикрасити їх яскравими стрічками та ялинковими гілочками і віддати Діду Морозу ;)

Jam_all
Джерело зображення: http://pixabay.com/

3. Печиво

Цей подарунок буде особливо приємним, якщо ви ніколи раніше не демонстрували своїх кулінарних талантів :)
У розділі «Гурман» є безліч рецептів смаколиків, втілити які буде під силу навіть кулінарам-початківцям, а результат здивує навіть гурманів (ми перевіряли). Ми рекомендуємо приготувати класичне імбирне печиво або шоколадно-апельсинові коржики та розкласти їх у невеличкі пакети разом з сухофруктами та листівками з теплими побажаннями.

Cookies
Джерело зображення: http://pixabay.com/

4. Книжечку бажань
Найкращий подаруночок – це ви, і нехай ваші близькі отримають ще один шанс у цьому переконатися! Згадайте, що вони люблять найбільше, а ви навпаки найменше, і зробіть підбірку купонів на поступки або приємності. Це може бути, наприклад, купон на тиждень смачних вечерь, які готуватимете ви, купон на перегляд усіх частин фільму «Сутінки» разом, купон на масаж, купони на миття посуду чи купони на неочікуваний сюрприз. Додайте фантазії, і такий новорічний подарунок буде приємним як для отримувача, так і для вас ;)

5. 
Футболку

Хто сказав, що дарувати футболки з принтами вже не модно? Навпаки!
Роботи багатьох інтернет-митців перевершують роботи дизайнерів сучасних брендів одягу, і серед їхніх робіт набагато простіше знайти щось дуже «своє». Подаруйте близьким ексклюзивні речі – оберіть або створіть власноруч принти для кожного з них та надрукуйте на футболках з довгим рукавом. Такий подарунок не тільки зігріватиме, але й нагадуватиме про вас.

T-shirt
Джерело зображення: http://pixabay.com/

А які найоригінальніші подарунки ви дарували близьким та друзям? Діліться у коментарях!