З чим у вас асоціюється шкільний випускний? З відчуттям свободи, надії, мріями про майбутнє і щастям. Погодьтеся, це надзвичайна подія, що буває лише раз у житті. Звісно у кожного свої спогади про випускний, але вони залишаються з нами назавжди.

Пропонуємо добірку фільмів, що допоможуть зарядитися чудовим настроєм і нагадають про шкільну дружбу і перше кохання.

Бріолін (1978)

Запальний мюзикл з культовими піснями та рок-н-ролом. У головній ролі красунчик - Джон Траволта. У фільмі чудово передана атмосфера безтурботності і весілля. Здається, що у житті не має жодних проблем, нікого не турбує : ні школа з директором, ні майбутні плани у житті. Головне - любов, любов і, зрозуміло, танці. Фільм наповнений трендовими речами: одяг, аксесуари, які зараз знову увійшли в моду. Картина залишає приємний післясмак і бадьорий настрій.

Загадай бажання (1996)

Казковий і дуже добрий веселий фільм. В ньому немає нічого зайвого - все в міру. Трохи романтики, трохи лірики і фантастики. Сюжет не новий - дві сестри-підлітка міняються тілами. І хоча дівчата за характером дуже різні, їм доведеться якийсь час заміняти одна одну і навіть здавати випускні екзамени. Але все закінчується хепі-ендом. Легка комедія, яка обов’язково підійме настрій.

Американський пиріг (1999)

Веселий та невимушений фільм про чотирьох хлопців – випускників школи, що дуже хочуть стати дорослими чоловіками. А в їх розумінні це значить багато займатися сексом. Їх голови зайняті лише цією проблемою. Однак на їх шляху весь час зустрічаються якісь кумедні складнощі. І все ж випускний вечір вирішить всі проблеми друзів. Це фільм про любов, про проблеми підлітків, про відносини. Весело і легко. Всім, хто хоче просто посміятися від душі.

Класний мюзикл 3: Випускний (2008)

Якщо ви любите легкі і красиві фільми, то ця картина для вас. Фільм - продовження чудового проекту “Класний мюзикл”. Але в цій серії герої вже стали дорослими і готуються закінчити школу.  Попереду  у них багато важливих рішень, але вони вирішили наостанок зробити випускний мюзикл, який би запам’ятався на багато років. Протягом усієї картини нас заряджає оптимізм героїв. Весь фільм наповнений піснями, танцями, переживаннями і позитивом.

Найгірший випускний (2011)

Зазвичай, випускний - це один з найкращих днів життя, що хочеться запам’ятати, однак не цього разу. Герої фільму воліли б краще забути про цю подію. Троє героїв розстаються зі своїми коханими і щоб забути про це, їдуть святкувати в іншу школу. Це тягне за собою масу пригод. А, наприкінці вечора вони опиняються в поліцейському відділку. Що може бути гірше. Трохи сумна комедія.

Літо. Однокласники. Кохання.(2012)

Красивий молодіжний фільм з атмосферою легкості і невимушеності. Концерти, вечірки, яскраві інтер’єри, гарна музика. Фільм про вічні стосунки між матір’ю та дочкою-підлітком, яка не хоче вчитися і в голові у неї лише хлопці та одяг. Дівчина збирається поїхати з однокласниками в Париж і трохи пожити без опіки батьків. В картині є все: невдачі, розчарування, кохання та відчуття щастя.

Випускний екзамен (2014)

Герої фільму готові на все, аби скласти іспити. Для них це питання - на першому місці. Адже високі відмітки - це все: модний вуз, гроші від батьків, удача в коханні. І щоб отримати омріяне, герої вирішують піти на аферу. Але це їм не дуже вдасться. Втім, дивіться самі.