Кохання може бути пристрасним чи таємним, палким чи стриманим, ніжним чи бурхливим. І саме завдяки фільмам ми можемо побачити його у різних формах і проявах, вільне від умовностей, табу чи ідеалізації. На екрані ми бачимо кохання таким як воно є чи може бути, і це захоплює і спонукає передивлятися стрічку знову і знову, щоби поринути в атмосферу бурхливих почуттів. Тому фільми про кохання завжди на піку популярності. Запрошуємо і тебе до світу романтики.

«Віднесені вітром», 1939

Фільм – пристрасть, фільм – кохання. Це справжній шедевр, що не залишає байдужим нікого, як і однойменна книга Маргарет Мітчелл. Недивно, що фільм отримав десять Оскарів, і цей рекорд і досі є непереможним. На тлі важливих історичних подій та громадянської війни, ми разом з головними героями, ролі яких виконують: Вів'єн Лі і Кларк Гейбл, переживаємо всі стадії розвитку кохання: від легкого флірту до справжнього всеохоплюючого почуття. Ми розуміємо, що в житті дійсно головне і як важливо побачити це вчасно і не впустити своє кохання, бо воно справжнє! І мабуть ця щирість і відкритість почуттів зробила фільм легендою романтичного кіно і мрією всіх жінок.

 «Римські Канікули», 1953

Неймовірно романтична, і в той же час життєва весела історія з сумним фіналом. Фільм є чорно-білим, але цього не помічаєш, завдяки чудовій грі зіркових акторів – Грегорі Пек і Одрі Хепберн. Фільм просто переповнений добротою, любов'ю і сентиментальністю. І в той же час в ньому є місце для шляхетності і честі, яка перемагає бажання наживи і слави, є місце для здійснення мрії, та для кохання між двома людьми, навіть якщо вони з абсолютно різних світів. Всі ми прагнемо кохання і яскравого життя без меж і кордонів, мабуть це відчуття романтичної свободи робить стрічку настільки привабливою для багатьох поколінь.

«Влада місяця», 1987

Надзвичайний фільм! В ньому є все: італійське сімейство, родинні відносини, комедійні діалоги і, звісно, – кохання. Саме таке, яким воно і повинно бути – раптове, вражаюче і пристрасне. А яка гра акторів! Особливо Шер! Невипадково, що за цей фільм вона одержала Оскара. Особливу чарівність фільму надає колоритна атмосфера стосунків між членами італійської діаспори, численні родичі, їх особливий погляд на життя, сім'ю та пристрасть. Дуже романтичний і добрий фільм!

«Титанік», 1997

Фільм-катастрофа! В ньому все занадто яскраве і бурхливе – не лише стихія, але й пристрасті. Кохання-безумство і смертельні ревнощі охоплюють нестерпним жаром головних героїв кінострічки. І з ними запалюємось й ми – глядачі цього оскароносного фільму. Неможливо встояти під натиском почуттів, що спалахують між головними героями, яких грають зіркові актори: Кейт Уінслет і Леонардо Ді Капріо. Всі виявляються захопленими вирієм подій і зупиняються лише опинившись у крижаних водах океану. Неймовірний фільм – обов’язковий для повторного перегляду.

«Далеко від неї», 2006

Кохання буває різним і, навіть, таким... зворушливим і рятівним. Чудовий фільм. Він доводить те, що людина відкрита для почуттів в будь-якому віці. Головні герої цього фільму змогли зберегти свою любов протягом сорока років, і навіть хвороба Альцгеймера не змогла її зруйнувати. Фільм дуже м'який, ліричний, а іноді і пронизливий. Він вчить нас берегти і цінувати своїх  близьких людей, поки вони поруч і можуть оцінити це.

«Загадкова історія Бенджаміна Баттона», 2008

Дуже сильний і мудрий фільм, і кохання в ньому таке ж – мудре і глибоке. Головний герой Бенджамін, роль якого зіграв красень Бред Пітт, змалку був закоханий в Дейзі. Ії роль у фільмі виконала неймовірна Кейт Бланшетт. Зірковий дует і фантастична гра. Єдине, вічне кохання, яке герой залишає заради майбутнього, жертвуючи своїми почуттями заради щастя близької людини. Це фільм про нескінченне кохання, в ім'я якого люди готові пожертвувати чим завгодно, пройти через будь-які бар'єри, змінюючи свій вигляд, але не змінюючи своєї суті. Красивий і дуже цікавий фільм.

«Як божевільний», 2011

LIKE CRAZY

Чуттєвий та правдивий фільм про кохання хлопця та дівчини, на яких чекають випробування часом та відстанню. І це нелегкий екзамен. Історія героїв розказана неспішно і з почуттям. Ти, начебто, переживаєш її знову і знову. Все дуже реалістично, можливо тому, що фільм знятий на цифровий фотоапарат, наче домашнє відео, і виникає відчуття, що це відбувається десь поруч, а може й з тобою. Фільм цікавий і надихаючий. Показує звичайне, але сильне кохання, без мелодрам, а так як є в житті.

«Вона», 2013

Вона.jpg

Актуальний і сильний фільм. Про відчуття самотності, про вміння слухати і чути близьку людину, про взаємоповагу і нестандартне кохання. З одного боку, почуття з операційною системою – це щось божевільне, а з другого – сумне і зворушливе дійство, що змушує замислитися. Глибока філософська драма, наповнена романтикою і ніжністю, яка нагадує нам, що треба відкривати свої почуття близьким та рідним людям, що зараз поруч з тобою.