Нарешті з’явився вільний час для відпочинку, а ти не можеш обрати, куди краще поїхати? Та чи варто взагалі їхати кудись восени? Повір, вересень – це тепла та прекрасна пора року, яка ніби створена саме для того, щоб насолоджуватися останніми сонячними променями та відпочивати біля моря.

Тож не витрачай свій час даремно! Спеціально для тебе ми підготували найкращі пляжі, де зараз панує найприємніша атмосфера та найкращий настрій.

1. Ibiza Beach Club (Одеса)

Ibiza Beach Club

Джерело: arkpalacehotel.com

Ти точно чув про це місце. Так, одеська Ібіца не з дешевих, але вона того варта. Найкращі діджеї, коктейлі, красиві люди, нові знайомства та позитивні емоції – усе це про Ібіцу.

Відпочиваючи у цьому пляжному клубі, який працює як днем, так і вночі, ти забуваєш, що знаходишся в Україні. До речі, Ibiza Beach Club входить до світової мережі найкращих клубів The World’s Finest Clubs. Тож завітай за новими приємними враженнями.

2. Mantra Beach Club (Одеса)

Mantra Beach Club

Джерело: followers.com.ua

Нове та дуже класне місце, щоб відпочити тілом і душею. Вдень ти можеш насолоджуватися сонцем, купатися в басейні з морською водою, засмагати на шезлонзі та куштувати смачні страви в ресторані, а вночі – відриватися під улюблені пісні та відчувати себе найщасливішою людиною.

У Мантрі є все для твого гарного відпочинку, починаючи від інтер’єру і завершуючи найсмачнішими коктейлями. Mantra Beach Club, так само як і Ibiza Beach Club, входить до мережі найкращих клубів The World’s Finest Clubs. Поганого ми не радимо)

3. Санжейка та Грибівка (Одеська область)

Грибівка

Джерело: vgribovke-ugamy.com

Ці курортні селища знаходяться за півгодини їзди від Одеси. Якщо бажаєш знайти для себе щось спокійне та ненав’язливе, пляжі Санжейки та Грибівки саме для тебе.

Санжейка

Джерело: goodrest.com.ua

Туристи полюбляють місцеві узбережжя і пляжі, які розтяглися на 12 км. Тут є бази відпочинку, готелі, нічні клуби, але водночас панує спокійна, навіть релаксуюча атмосфера. Це ідеальний варіант бюджетного відпочинку для тих, хто їде на море заради самого моря.

4. Коблеве (Миколаївська область)

Коблеве

Джерело: han-tengry.mk.ua

Коблеве розташоване на Чорноморському узбережжі Миколаївської області. Тут зосереджено близько 60ти пансіонатів і баз відпочинку з різним ступенем зручностей. Особливістю курорту є гармонійне поєднання сонця, моря  і багаторічного Соснового бору. Також ти зможеш завітати до аквапарку «Коблево», поринувши у незабутній світ емоцій та адреналіну.

5. Кирилівка (Запорізька область)

Кирилівка

Джерело: kirillovka.ks.ua

Селище Кирилівка знаходиться на півдні Запорізької області. Вважається, що саме тут розташовані одні з найчистіших та найкращих  пляжів в Україні. Це обумовлено віддаленістю селища від промислових центрів та портів. Саме тому Кирилівка – це дуже популярне місце для відпочинку з дітьми. Якщо шукаєш бюджетний відпочинок для всієї родини – це чи не найкращий варіант.

6. Бердянськ – Солом’яний пляж (Запорізька область)

Бердянськ – Солом’яний пляж

Джерело: brd.ua

Солом'яний пляж отримав таку назву завдяки тому, що його прикрашають парасолі з соломи, аналогічні своїм побратимам у Єгипті та Туреччині. Варто знати, що цей пляж вважається одним з найчистіших та найцікавіших  у Бердянську. На ньому ти зможеш знайти для себе щось своє: бари, магазини, катання на «банані» та з парашутом, віндсерфінг та волейбол.

7. Острів Джарилгач (Херсонська область)

Острів Джарилгач

Джерело: hotelcomapedrosa.com

Бажаєш чогось незвичайного? – Вирушай на острів Джарилгач. Він є найбільшим в Україні та зветься в народі українськими Мальдівами. На острові дуже мало відпочиваючих, тому якщо ти хочеш побути наодинці із самим з собою – це ідеальне місце. Дика природа, пригоди та нові цікавинки чекають на тебе саме тут.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!